Antek Królikowski po rozstaniu z Joanną Opozdą nieźle się zapuścił. Jego obecny wygląd szokuje

Antek Królikowski i Joanna Opozda tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu w ostatnim czasie. Fakt, że Królikowski dość często zmieniał obiekty swoich westchnień sprawił, że wiele osób nie wierzyło iż ich związek przetrwa próbę czasu. Niestety, mieli rację. Pod koniec roku para ogłosiła rozstanie. Jak widać, nie wszyscy przeżyli je dobrze.

W mediach nie cichły informacje o tym, że Antek Królikowski zdobył serce kolejnej wybranki. Joanna Opozda poznała Antka ponad 10 lat temu, gdy występowała w jego filmie „Noc życia”. Para przyjaźniła się i świetnie dogadywała, jednak nie zaiskrzyło wtedy między nimi. Po latach dopiero okazało się, że mogą stworzyć szczęśliwy związek. Joasia miała nadzieję iż taka relacja oparta na wcześniejszej przyjaźni będzie miała zupełnie inny finał niż poprzednie związki mężczyzny.

Jak Joanna Opozda przetrwała rozstanie?

Początkowo musiało być jej bardzo ciężko. Aktorka otrzymywała dużo wiadomości do internautów, którzy podkreślali, że ostrzegali iż ten związek będzie miał takie zakończenie. Zakochana aktorka nie chciała wcześniej brać pod uwagę smutnego scenariusza, jednak dziś wie, że fani mieli rację. Mimo to, nie żałuje związku z Antkiem. Spędziła z nim wspaniały czas i dowiedziała się, że on nie jest jeszcze gotowy na poważną relację.

Joanna Opozda chcąc oderwać się od tego co przeżywała w Polsce wyjechała za granicę na wakacje. Kobieta zdecydowała się na urlop na Madagaskarze. Musiała się jednak do niego specjalnie przygotować. Mimo, że miejsce, które wybrała jest cudowne, a widoki zjawiskowe, wiedziała, że psy mają tam prawdziwe „piekło na ziemi”. Chcąc pomóc bezdomnym zwierzakom przed wyjazdem zaopatrzyła się w karmę i leki.

Przyglądając się zdjęciom jakie opublikowała Joanna Opozda widać, że dzięki urlopowi poczuła się znacznie lepiej. Aktorka wygląda fenomenalnie, a internauci nie mają wątpliwości, że Antek Królikowski ma czego żałować. Tym bardziej, że zauważyli iż aktor bardzo się zmienił od rozstania z Joasią. Czyżby też bardzo je przeżywał?

Antek Królikowski przestał dbać o siebie?

Ostatnie opublikowane przez Antka zdjęcie jest z 30 grudnia 2020 roku. Właśnie pod nim umieścił emocjonujący wpis w którym podziękował swojej byłej partnerce za wspólne miesiące. Jednocześnie zdecydował się nie komentować szczegółowo rozpadu ich związku: „Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie”.

Internauci zauważyli jednak, że na owej fotografii Antek Królikowski wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Jego wygląd potwierdziło również wczorajsze Instastory na Instagramie. Podczas sesji dla fundacji Avalon Extreme aktor pokazała się w dość bujnym zaroście i brodzie, zupełnie jak na zdjęciu, które opublikował informując o zerwaniu. Czyżby mężczyzna był tak zdołowany rozpadem relacji, że przestał o siebie dbać tak jak wcześniej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *