Wiceszef Solidarnej Polski wyzdrowiał z COVID-19. „Wróciłem z dalekiej podróży”

– Po 3 tygodniach mogę przyznać się, że przeszedłem Covid. Było przez chwilę ciężko. Wróciłem z dalekiej podróży – przekazał w niedzielę Michał Wójcik. Wiceszef Solidarnej Polski poinformował również, że już wkrótce, jako ozdrowieniec, odda osocze.

– Przeszedłem COVID-19, było przez chwilę naprawdę ciężko, wróciłem z „dalekiej podróży”; niedługo oddam krew dla innych – poinformował minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wiceszef Solidarnej Polski, Michał Wójcik.

Minister o swojej chorobie poinformował na swoich profilach w mediach społecznościowych.

„Po trzech tygodniach mogę przyznać się, że przeszedłem COVID. Było przez chwilę naprawdę ciężko. Wróciłem z dalekiej podróży. Dziękuję wszystkim, którzy mi okazali troskę. Uważajcie na siebie. To podstępna i bardzo niebezpieczna choroba, która nawet mnie powaliła” – napisał.

Michał Wójcik, prócz pełnienia obowiązków ministra w KPRM, jest także posłem klubu PiS. W latach 2016-2020 był wiceministrem sprawiedliwości. W 2017 r. został wiceprezesem Solidarnej Polski, partii Zbigniewa Ziobry.

W niedzielę badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 8 tys. 594 osób, zmarło 143 chorych – podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Łącznie od początku epidemii wykryto 1 mln 202 tys. 700 przypadków COVID-19. Zmarło 25 tys. 397 chorych.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły