Na otwarcie czekało wielu Polaków. Od dziś można tam robić zakupy

W Galerii Młociny w Warszawie otwarto wyczekiwany pierwszy sklep zagranicznej sieci odzieżowej PRIMARK. Od dziś można w nim robić zakupy i poczuć się, jak za zachodnią granicą.

Na otwarcie tego sklepu czekało wielu Polaków. Korzystając z sieci PRIMARK za granicą przywiązali się do artykułów tej marki. Sklep irlandzkiej firmy znajduje się w Galerii Młociny i jest usytuowany na dwóch poziomach. 

Znajdziemy w nim kolekcje nie tylko dla Pań, ale także dla Panów oraz kolekcje dziecięce. Ponadto w salonie możemy znaleźć obuwie, kosmetyki i akcesoria do domu. 

W salonie znajduje się aż 30 kas i 35 przymierzalni. Na całej powierzchni klienci mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. W związku z obecną sytuacją epidemiczną na terenie sklepu nie zabrakło płynów do dezynfekcji oraz plastikowych przegród oddzielających kasjerów od kupujących. 

Ten sklep jest naprawdę wyjątkowy, bo JEDYNY w Polsce. ? Wszystko, co w modzie najpiękniejsze, zajmie tu aż 3660 m2 powierzchni. Oprócz ubrań dla niej, dla niego i dla maluchów w sklepie Primark znajdziecie też kosmetyki, modne dodatki, a nawet akcesoria do domu! – zachęca Galeria Młociny na Facebooku.

Irlandzka firma przygotowuje się do otwarcia kolejnych sklepów w Polsce. Następny ma powstać w Poznaniu już w 2021 roku. 

Primark podkreśla, że ich produkty wytwarzane są z bardzo solidnych materiałów, w tym także z tych pochodzących z recyklingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *