Covid-19. Najnowsze informacje o stanie zdrowia Piotra Semki

Jeszcze w marcu stan zdrowia dziennikarza i publicysty – Piotra Semki – był zły. Mężczyzna bardzo ciężko przechodził Covid-19. Ze względu na znaczne trudności z oddychaniem musiał korzystać z respiratora. Dziś, Jacek Łęski opublikował na Twitterze oficjalną informację, na temat dalszego przebiegu choroby.

Przypomnijmy, że modlitwę o zdrowie Redaktora deklarował w marcu sam Mateusz Morawiecki. Wówczas, na oficjalnym koncie premiera można było przeczytać: „Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie”.

Wszystko zmierza w dobrym kierunku?

Dziś, sytuacja wygląda znacznie lepiej niż miesiąc temu. Lekarze, którzy opiekują się Piotrem Semką, przekazali dobre informacje. Stan zdrowia mężczyzny zdecydowanie się poprawił. Czeka go jednak bardzo długa rehabilitacja.

Informację przekazał dalej Jacek Łęski. Wpis wywołał jednak niemałe poruszenie w sieci – jedni autentycznie cieszyli się z powrotu do zdrowia, inni skupili się na ostatnim zdaniu wpisu Łęskiego.

Proponuję podziękować Medykom, a Boga poprosić o zdrowie. Bardzo dobre wiadomości. Każdy uratowany chory z COVID-19 z OIOM to ogromny sukces i powód do radości – można było przeczytać

Oszustwo roku. Wiemy, ile planowano zarobić na śmierci Krawczyka
Trzaskowski wzywa Dudę na dywanik. „To wymaga wyjaśnienia”
Warszawa: zaginęły matka z 3-letnią córką. Apel o pomoc

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły