Covid-19. Najnowsze informacje o stanie zdrowia Piotra Semki

Jeszcze w marcu stan zdrowia dziennikarza i publicysty – Piotra Semki – był zły. Mężczyzna bardzo ciężko przechodził Covid-19. Ze względu na znaczne trudności z oddychaniem musiał korzystać z respiratora. Dziś, Jacek Łęski opublikował na Twitterze oficjalną informację, na temat dalszego przebiegu choroby.

Przypomnijmy, że modlitwę o zdrowie Redaktora deklarował w marcu sam Mateusz Morawiecki. Wówczas, na oficjalnym koncie premiera można było przeczytać: „Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie”.

Wszystko zmierza w dobrym kierunku?

Dziś, sytuacja wygląda znacznie lepiej niż miesiąc temu. Lekarze, którzy opiekują się Piotrem Semką, przekazali dobre informacje. Stan zdrowia mężczyzny zdecydowanie się poprawił. Czeka go jednak bardzo długa rehabilitacja.

Informację przekazał dalej Jacek Łęski. Wpis wywołał jednak niemałe poruszenie w sieci – jedni autentycznie cieszyli się z powrotu do zdrowia, inni skupili się na ostatnim zdaniu wpisu Łęskiego.

Proponuję podziękować Medykom, a Boga poprosić o zdrowie. Bardzo dobre wiadomości. Każdy uratowany chory z COVID-19 z OIOM to ogromny sukces i powód do radości – można było przeczytać

Oszustwo roku. Wiemy, ile planowano zarobić na śmierci Krawczyka
Trzaskowski wzywa Dudę na dywanik. „To wymaga wyjaśnienia”
Warszawa: zaginęły matka z 3-letnią córką. Apel o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *