Rzecznik PZPN przekazał informacje ws. Lewandowskiego, Milika i Piątka. “Oficjalnie”

Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN, przekazał oficjalne informacje ws. występu Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka w meczu eliminacyjnym z Anglią.

Od kilkunastu dni polscy kibice żyli informacjami przekazywanymi ws. ewentualnego braku występu Roberta Lewandowskiego w meczu eliminacyjnym z Anglią. Podobna sytuacja była w przypadku Krzysztofa Piątka. Chodzi oczywiście o przepisy związane z kwarantanną.

Niedługo później media obiegła informacja, że przedstawiciele ligi francuskiej nie chcą pozwolić na występy poza Unią Europejską obcokrajowcom grającym w zespołach z tych rozgrywek. To z kolei było kluczowe w przypadku Arkadiusza Milika, który reprezentuje barwy Olympique Marsylia.

Okazuje się jednak, że wszystko skończyło się na strachu. Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN, przekazał bowiem ważne informacje ws. występu na Wembley całej trójki.

ZOBACZ TAKŻE
Agnieszka Pomaska: państwo rozpada się na naszych oczach

Rzecznik PZPN przekazał ważne informacje

Zanim jednak oficjalne stanowisko przedstawił Jakub Kwiatkowski, wpis na Twitterze zamieścił prezes PZPN Zbigniew Boniek. “Zibi” przyznał w nim, że zarówno Lewandowski, jak i Piątek oraz Milik znajdą się w kadrze na mecz z Anglią rozgrywany w Londynie.

Boniek podziękował przy tym przedstawicielom Kancelarii Premiera, co oznacza, że w całą sprawę zaangażowani byli również politycy Zjednoczonej Prawicy, która tworzy obecnie polski rząd.

“Oficjalnie: Bayern i Hertha potwierdziły zwolnienie Lewego i Piony na mecz w Anglii. Również federacja francuska przysłała zgodę na zwolnienie z kwarantanny dla Arka Milika. Do Anglii w komplecie, ale i tak najważniejszy póki co dobry start w Budapeszcie” – napisał 20 marca na Twitterze rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski.

źródło: Twitter/Zbigniew Boniek, Twitter/ Jakub Kwiatkowski, Warsaw Times

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...