Nitras i Budka śmieją się z Dudy. Ich wpisy biją rekordy popularności

Sławomir Nitras i Borys Budka szydzą z Andrzeja Dudy. Chodzi o pogłoski dotyczące wyjazdu prezydenta na narty do Wisły.

Zniesione obostrzenia sanitarne umożliwiają amatorom białego szaleństwa wyjazd na narty i szusowanie po stokach. Według niektórych mediów na taki wyjazd zdecydował się prezydent Andrzej Duda. Jako pierwszy poinformował o tym dziennikarz Radia Nowy Świat, Klaudiusz Slezak.

Informacja błyskawicznie obiegła media. Komentowali ją również politycy opozycji. Wśród nich Borys Budka i Sławomir Nitras, reprezentanci Platformy Obywatelskiej.

„Rada Bezpieczeństwa Narodowego? Spotkanie z upadającymi przedsiębiorcami? Aktywność w sprawie Nawalnego? Wsparcie dla szybkiego wprowadzenia Planu Odbudowy? Nie. Najważniejsze są narty. Pierwszy Przedszkolak RP…” – napisał ten pierwszy.

Sławomir Nitras wyśmiał Dudę

Na wpis w podobnym tonie, tyle, że na Facebooku, zdecydował się też Sławomir Nitras. Polityk PO również szydził z prezydenta i jego wyjazdu do Wisły.

„Moje dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko RP pojechało na narty. Trochę to niesprawiedliwe” – napisał jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków PO. Do wpisu dołączył również zdjęcie Andrzeja Dudy w narciarskim ubraniu.

Wpis Nitrasa wywołał oczywiście wielką dyskusję ze strony internautów. Ci ochoczo komentowali bowiem opinię polityka PO. Dość wspomnieć, że pod wpisem Nitrasa pojawiło się niema 3 tysiące komentarzy.

Co ciekawe, całe zamieszanie skomentował też poprzednik Dudy, Bronisław Komorowski. Ten ze spokojem przyznał, że stoki są otwarte, dlatego Duda miał prawo udać się na narty. Postawił jednak pytanie, czy w obliczu pandemii taki wyjazd jest zasadny. „Prezydent powinien dawać dobry przykład wstrzemięźliwości i unikania sytuacji, kiedy można rozmnożyć koronawirusa. W mojej ocenie to nie jest dobry moment do tego, by pokazywać się na stoku” – oświadczył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *