Recydywista chciał ukraść auto skradzione w Niemczech. „Przyszedłem sobie pobiegać”

Do niecodziennego zdarzenia doszło na warszawskim Bemowie. Mężczyzna z założonymi jednorazowymi rękawiczkami podbiegł do zaparkowanego nieopodal samochodu i otworzył drzwi. Nie przypuszczał, że jest obserwowany przez policjantów.

Cała akcja miała miejsce w okolicy parkingu przy ogródkach działkowych na Bemowie. Nieznany wcześniej mężczyzna podbiegł do zaparkowanego auta i z sukcesem otworzył drzwi. Kiedy spostrzegł obserwujących go funkcjonariuszy, bez zastanowienia podjął próbę ucieczki. Po chwili pościgu 26-latek został aresztowany. Młody mężczyzna tłumaczył się, że wyszedł pobiegać. Zapomniał, że posiada przy sobie plik kluczy oraz łamak służący do kradzieży samochodu.

Samochód był skradziony z Niemiec

Pojazd marki Hyundai, do którego próbował się włamać młody mężczyzna, jak się okazało, był wcześniej przywłaszczony z terytorium Niemiec. Jak znalazł się na terenie parkingu na Bemowie? Policja prowadzi dochodzenie.

Mężczyzna był wielokrotnie karany
Kryminalni ustalili, że ów mężczyzna, przebywał już trzykrotnie w zakładzie karnym. Ostatni raz opuścił areszt w październiku zeszłego roku. W związku z tym postawiono mu zarzut próby kradzieży w warunkach recydywy. Obecnie decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły