PZPN kontaktował się z włoskim trenerem. Dziennikarz ujawnił nazwisko

Wygląda na to, że Zbigniew Boniek jest zdeterminowany, by reprezentację Polski poprowadził włoski szkoleniowiec. Jeden z tamtejszych dziennikarzy ujawnił bowiem nazwisko szkoleniowca, z którym kontaktował się PZPN.

Giełda nazwisk trenerów, którzy mieliby zastąpić Jerzego Brzęczka cały czas się powiększa. Mówiło się już m.in. o Nenadzie Bjelicy, Marco Giampaolo czy Luciano Spallettim, jednak informacje te zdementował sam Zbigniew Boniek.

Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, twierdzi jednak, że trenerem polskiej kadry prawie na pewno zostanie Włoch. „Nie Giampaolo, nie Bjelica i nie Spalletti, ale prawie na pewno Włoch, którego nazwisko zna tylko @BoniekZibi i nikomu, nawet z najbliższych współpracowników, go nie zdradził. Więcej, ale niekoniecznie wszystkiego, dowiemy się w czwartek” – napisał na Twitterze.

Teraz w całej sprawie pojawiły się nowe informacje. Okazuje się, że PZPN kontaktował się już z jednym z tamtejszych szkoleniowców.

PZPN kontaktował się z włoskim trenerem

Wpis w tej sprawie zamieścił na Twitterze Bartek Szulga, który powołuje się na włoskiego dziennikarza. Ten twierdzi, że PZPN rozmawiał już z Vincenzo Montellą, trenerem, który jeszcze jakiś czas trenował Fiorentinę. Obecnie pozostaje bez pracy.

„Znajomy dziennikarz z Włoch napisał mi, że według jego informacji PZPN kontaktował się z Vincezo Montellą w sprawie przejęcia reprezentacji Polski” – napisał Szulga.

„Wychodzi na to, że jak cię Serie A już pogryzła, połknęła, wypluła i odrzuciła to masz duże szanse na tę robotę” – skomentował jeden z internautów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *