Małgorzata Rozenek opublikowała nagranie z nagim synem! Żadna z gwiazd nie odważyłaby się na coś takiego

Większość z nas stara chronić się prywatność swoich dzieci. Część celebrytów w ogóle nie pokazuje w sieci zdjęć swoich pociech. Przykładem par, które dokładają wiele starań do zachowania ich anonimowości jest Anna i Robert Lewandowscy czy Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Jednak Małgorzata Rozenek nie ma z tym problemu. Ponadto, na ostatnim filmiku pokazała nagranie swojego synka z kąpieli.

Każdy z nas powinien bardzo uważać na to co umieszcza w internecie. Nasze zdjęcia czy nagrania nigdy nie giną, zawsze pozostają po nas ślady. Musimy również pamiętać, że nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie ekranu. Trudno się dziwić, że tak wiele osób popularnych pragnie pozostawić swoje dzieci anonimowe. Gdy dorosną, same zdecydują czy chcą by chodzili na nimi fotoreporterzy. Małgorzata Rozenek nie ma jednak tajemnic przed światem mediów. Z radością publikuje zdjęcia na których widać jej pociechy, jednak warto się zastanowić czy wszystkie powinny ujrzeć światło dzienne.

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje swoje pociechy

Nie tylko Perfekcyjna Pani Domu pokazuje w internecie swoje dzieci. Oczywiście bezpieczniejszym rozwiązaniem i wygodniejszym dla młodego pokolenia byłoby gdyby nie pojawiali się w sieci, jednak z drugiej strony pokazanie maleństwa nie wydaje się niczym przerażającym. Jeżeli dobrze przemyślimy swoją decyzję i uznamy, że chcemy by świat widział całą naszą rodzinę, nikt inny nie powinien tego kwestionować.

Na profilu Małgosi bardzo często pojawiają się jej starsi synowie Stanisław i Tadeusz. Chłopcy są już dorastającymi mężczyznami i bardzo się zmienili przez ostatni czas. Jednak nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek najczęściej publikuje zdjęcia najmłodszego członka rodziny – Henryka. Uroczy bobas zawładnął sercami internautów, którzy z ogromną radością przyglądają się jak rośnie. O ile same zdjęcia z wycieczek, karmienia czy spacerów nie są niczym szkodliwym, tak nagie fotografie czy nagrania z kąpieli nie powinny pojawiać się w sieci.

Małgorzata Rozenek prawdopodobnie nie przemyślała dobrze swojej decyzji. Jednak fakt iż opublikowała owe nagranie na swoim Instastory sprawia, że filmik nie tylko może trafić w niepowołane ręce, ale także narobić wstydu dorastającemu w przyszłości Henrykowi.

Kontrowersyjne nagranie z basenu

Radosław Majdan wraz z małżonką, dziećmi i nianią wyjechali na wakacje do słonecznego Meksyku. Rodzina odpoczywa, bawi się i radośnie spędza tam czas. Wczorajszego popołudnia rodzina wybrała się nad basen w którym pływał już starszy synek Małgosi. Podczas gdy kobieta relacjonowała nagranie obok stał Radosław z nagim Henrykiem. Po chwili mężczyzna wpadł na pomysł, aby zanurzyć nieco maluszka w basenie.

 

Małgorzata Rozenek

 

Henryk był wyraźnie zadowolony z kąpieli ponieważ radośnie machał nóżkami, co Małgorzata Rozenek postanowiła nagrać na pamiątkę. Faktycznie, takie nagranie do oglądania wspólnie z najbliższymi pewnie byłoby fajnym pomysłem, gdyby nie fakt, że opublikowała je na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *