Klaudia El Dursi miała poważne kryzysy w związku. Partner nie mógł znieść jej popularności

Klaudia El Dursi w ostatnich latach stała się bardzo popularna. Swoją sławę zawdzięcza między innymi programowi „Top Model” w którym wzięła udział w 2019 roku. Kobieta jednak nie osiadła na laurach i chętnie przyjęła propozycję TVN-u by wystąpić jako prowadząca „Hotel Paradise”. Mimo nie gasnącej popularności kobiety, jej partner pozostaje raczej w cieniu. Teraz na jaw wyszła prawda o ich relacji.

Jacek Leszczyński jest wieloletnim partnerem Klaudii. Nie tylko podziwiał, ale również był ogromnym wsparciem dla wchodzącej w świat show-biznesu partnerki. Okazuje się jednak, że bycie z osobą, która cieszy się ogromną popularnością ma również swoje złe strony. Nie każdy jest gotowy na takie wyzwanie.

Klaudia El Dursi i jej droga ku lepszemu życiu

Zanim Klaudia pojawiła się w programie „Top Model” próbowała już swoich sił w modelingu podczas sesji zdjęciowych do zagranicznych wydań magazynu „Playboy”. Oprócz tego występowała w epizodycznych rolach w filmach i serialach takich jak: „Brzydula”, „Prosto w serce” czy „Jak się pozbyć cellulitu”. Wtedy jednak jeszcze jej nazwisko nie było aż tak rozpoznawalne.

W 2019 roku jej kariera nabrała zawrotnego tempa, a po udziale w „Top Model” jej telefon urywał się od połączeń. Wiele marek chciało nawiązać z nią współpracę. Dziś cieszy się niesłabnącą sławą dzięki programowi „Hotel Paradise” w którym sprawdziła się jako prowadząca. Oprócz tego dzieli się z fanami zdjęciami w sieci utrzymując z nimi stały kontakt.

Klaudia El Dursi od zawsze marzyła o karierze modelki, jednak ciąża w młodym wieku nieco zmieniła jej plany. Dziś mając dwójkę dzieci i kochającego partnera nadal rozwija się zawodowo. Jednak jej partner nie zawsze był taki wyrozumiały. Początki kariery celebrytki dla niego również nie były łatwe.

„Bywały gorsze dni”

Już jakiś czas temu Klaudia El Dursi została zapytana czy przeżywa w swoim związku kryzysy. W końcu jej obecny partner związał się z nią gdy ta już miała jednego syna oraz rozpoczynała swoją karierę w telewizji. Kobieta przyznała wprost, że czasem bywało naprawdę trudno, jednak każdy związek przechodzi lepsze i gorsze okresy. Podkreśla też, że należy taką relację pielęgnować by nawet po burzy wyszło słońce.

W ostatnich dniach Klaudia El Dursi i jej partner Jacek Leszczyński udzielili wywiadu Gali. Podczas rozmowy mężczyzna ujawnił, że było mu bardzo ciężko gdy jego partnerka wzbijała się na wyżyny popularności. Kobietą zaczęły interesować się media, a internauci coraz częściej wyrażali o niej swoje opinie w mediach społecznościowych. Niestety, nie zawsze były pochlebne. Zaczęły pojawiać się plotki i kłamstwa na ich temat, a mężczyzna nie mógł tego znieść.

Jednak teraz Jacek patrzy na to z nieco innej perspektywy. Najgorsze momenty już za nimi, a teraz cieszą się z tego co mają. Mężczyzna stara się nie wychylać by nie tworzyć niepotrzebnych powodów do plotek. Dodatkowo zdecydował, że nie będzie przeglądał portali, które piszą o ich rodzinie, a także komentarzy internautów. Tylko w ten sposób może odciąć się od hejtu i żyć ze swoją rodziną w zgodzie i spokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *