Blanka Lipińska nigdy nie będzie miała dzieci. Kobieta ujawniła fakty, które jednoznacznie to potwierdzają

Odkąd Blanka Lipińska wydała swoją pierwszą książkę stała się jedną z popularniejszych celebrytek w Polsce. Internauci chętnie śledzą jej życie prywatne, które jak się okazuje jest dość ciekawe. W ostatnim czasie gwiazda rozstała się z Baronem, co wzbudziło wielkie poruszenie. Jednak największym szokiem okazała się jej decyzja związana z macierzyństwem.

Zanim „365 dni” pojawiło się na półkach w księgarniach Blanka Lipińska nie była znana Polakom. Kobieta urodziła się w Puławach i tam też skończyła Liceum Ogólnokształcące nr VI Zespołu Szkół nr 3. Tuż po maturze uczyła się w studium kosmetycznym po ukończeniu którego została wizażystką. W swoim życiu pracowała też jako specjalistka i menadżerka w działach sprzedaży i marketingu oraz dołączyła do federacji KSW gdzie szkoleniem kobiet, które wchodzą na ring między rundami walk. Przez ponad rok była menadżerką kontrowersyjnych sopockich klubów: „The Roof”, „Show”, „Dream Club” oraz „The Star”.

Blanka Lipińska i jej związki

Celebrytka była trzykrotnie zaręczona. Jednym z jej wybranków był przedsiębiorca Maciej Buzała. Niewiele wiadomo o jej poprzednich związkach. Za to ogromne zainteresowanie wzbudziła jej relacja z Aleksandrem Baronem, gitarzystą zespołu Afromental. Para przez kilka ostatnich miesięcy dość intensywnie celebrowała swój związek. W sieci pojawiało się mnóstwo zdjęć i nagrań zarówno z ich domu, jak i zagranicznych podróży. Byli dla siebie niewiarygodnym wsparciem, a ich relacja wyglądała na szczęśliwą.

Internauci byli pewni, że Blanka Lipińska i Baron stworzą związek na lata. Przyglądając się ich relacji w sieci wydawało się, że nie ma rzeczy, która mogłaby ich poróżnić. Niestety, w październiku 2020 na jaw wyszło, że para postanowiła się rozstać. Początkowo nie wyjawiali powodów ich rozłąki, jednak podkreślali, że nadal pozostają w przyjacielskich relacjach.

W ostatnim czasie na jaw wyszło, że to Baron nie był gotowy na stałą relację. Mężczyzna jest na innym etapie niż Blanka, co ich poróżniło. Jednak kobieta nie jest z tych co będą próbowały zatrzymywać ukochanego na siłę. Jest wyrozumiała i dzięki temu rozstali się w zgodzie.

Celebrytka nie chce zakładać rodziny

Blanka Lipińska jakiś czas temu ujawniła, że ma zamiaru mieć dzieci nawet w dalekiej przyszłości. Okazuje się, że ma takie zdanie nie bez powodu. Przyznała, że ogromny wpływ na jej decyzję miało dzieciństwo. Jak podkreśla celebrytka, jej mama jest osobą, której trudno się sprzeciwić. Ma własne zdanie i nie lubi podporządkowywać się innym. Ponadto, zawsze widzi wszystko w czarnych barwach. Gdy ktoś z jej bliskich nie odbiera telefonu, już boi się, że coś się stało. Okazuje się, że Blanka odziedziczyła to po niej.

Podczas jednego z wywiadów Blanka Lipińska przyznała, że zdaje sobie sprawę, że jest trudną osobą. Nie tylko lubi stawiać na swoim, ale odziedziczyła również „czarnowidztwo”. Jest osobą nieco przewrażliwioną i nie chciałaby w ten sposób wychowywać swojego potomstwa. Każdą sytuację związaną z dzieckiem przeżywałaby podwójnie i byłaby nadopiekuńcza, a wie, że to nie służyłoby dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *