Michał Szpak – orientacja. Gwiazdor “The Voice of Poland” wyjawił intymny sekret

Michał Szpak – orientacja seksualna. Niemal po każdej premierze odcinków “The Voice of Poland” w TVP, w sieci wzrasta liczba tego typu zapytań. Czy Szpak jest gejem? Jego sposób bycia każe wielu sądzić, że tak.

Wokalista przez wiele lat niezbyt chętnie mówił o swojej orientacji seksualnej. To nie może dziwić, bowiem tego typu preferencje to całkowicie prywatna sprawa. Presja społeczna była jednak ogromna. Pytania na ten temat pojawiały się w znacznej części wywiadów. Masowo pojawiały się również w social mediach.

Michał Szpak jest gejem? Orientacja gwiazdora “The Voice of Poland”

Szpak postanowił raz na zawsze wyjaśnić sporną kwestię. Przy okazji, jak podaje serwis Otopress, ujawnił swój intymny sekret. Mianowicie zdradził… jakie panie podobają mu się najbardziej. Zatem odpowiedź na pytanie o orientację seksualną Michała Szpaka przestało nurtować miliony ciekawskich. .

ZOBACZ TAKŻE
Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Co ciekawe, choć trzeba było ciągnąć go za język w sprawie związków, to o sferach bardziej intymnych mówił znacznie chętniej. W wieku 21 lat wyznał, że… jest prawiczkiem. Dziś wokalista ma 29 lat. Nie wiemy jednak czy coś w tej kwestii się zmieniło i raczej nie jest to temat, którym powinniśmy się interesować. Wiemy natomiast, że Michał Szpak nie jest gejem.

ZOBACZ TAKŻE
Manager Krawczyka pierze brudy z przeszłości. "Lewandowski nigdy Nam nie podziękował"

Zdementował w końcu pogłoski o tym, jakoby miał być orientacji homoseksualnej. Stwierdził wręcz, pociągają go czarnoskóre dziewczyny (marzył o dziecku z Afroamerykanką).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...