Michał Szpak – orientacja. Gwiazdor „The Voice of Poland” wyjawił intymny sekret

Michał Szpak – orientacja seksualna. Niemal po każdej premierze odcinków „The Voice of Poland” w TVP, w sieci wzrasta liczba tego typu zapytań. Czy Szpak jest gejem? Jego sposób bycia każe wielu sądzić, że tak.

Wokalista przez wiele lat niezbyt chętnie mówił o swojej orientacji seksualnej. To nie może dziwić, bowiem tego typu preferencje to całkowicie prywatna sprawa. Presja społeczna była jednak ogromna. Pytania na ten temat pojawiały się w znacznej części wywiadów. Masowo pojawiały się również w social mediach.

Michał Szpak jest gejem? Orientacja gwiazdora „The Voice of Poland”

Szpak postanowił raz na zawsze wyjaśnić sporną kwestię. Przy okazji, jak podaje serwis mptwoje, ujawnił swój intymny sekret. Mianowicie zdradził… jakie panie podobają mu się najbardziej. Zatem odpowiedź na pytanie o orientację seksualną Michała Szpaka przestało nurtować miliony ciekawskich. .

Co ciekawe, choć trzeba było ciągnąć go za język w sprawie związków, to o sferach bardziej intymnych mówił znacznie chętniej. W wieku 21 lat wyznał, że… jest prawiczkiem. Dziś wokalista ma 29 lat. Nie wiemy jednak czy coś w tej kwestii się zmieniło i raczej nie jest to temat, którym powinniśmy się interesować. Wiemy natomiast, że Michał Szpak nie jest gejem.

Zdementował w końcu pogłoski o tym, jakoby miał być orientacji homoseksualnej. Stwierdził wręcz, pociągają go czarnoskóre dziewczyny (marzył o dziecku z Afroamerykanką).

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły