Trzaskowski nie był na żadnych uroczystościach w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Poboży: złożę w tej sprawie stosowną interpelację.

– Prezydent WARSZAWY Rafał Trzaskowski nie był na żadnych uroczystościach państwowych w 100. rocznicę Bitwy WARSZAWSKIEJ. Uroczystości miejskich w ogóle wczoraj nie było. Złożę w tej sprawie, jako radny naszego miasta, stosowaną interpelację – napisał na twitterze Błażej Poboży. 

Wiceminister MSWiA oraz radny Warszawy zauważył, że podczas uroczystości państwowych w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej zabrakło najważniejszej osoby w tym mieście – prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiej. Błażej Poboży zapytał na twitterze “Był gdzieś chociaż jakiś jego zastępca?”.

Poboży złożył interpelację 

Radny Warszawy zapowiedział, że w najbliższych dniach złoży interpelację w tej sprawie. Poboży dotrzymał danego słowa i zgodnie z zapowiedzią wystosował oficjalne pismo do prezydenta Warszawy. 

We wpisie zaznaczył, że “jego [Rafała Trzaskowskiego – przyp. red.] aktywność dotycząca najważniejszej rocznicy w tym roku sprowadziła się do nagrania filmiku, w którym zapewnia, że „Warszawa pamięta o swoich obrońcach”. Szkoda, że on sam o nich nie pamiętał”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły