Trzaskowski nie był na żadnych uroczystościach w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Poboży: złożę w tej sprawie stosowną interpelację.

– Prezydent WARSZAWY Rafał Trzaskowski nie był na żadnych uroczystościach państwowych w 100. rocznicę Bitwy WARSZAWSKIEJ. Uroczystości miejskich w ogóle wczoraj nie było. Złożę w tej sprawie, jako radny naszego miasta, stosowaną interpelację – napisał na twitterze Błażej Poboży. 

Wiceminister MSWiA oraz radny Warszawy zauważył, że podczas uroczystości państwowych w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej zabrakło najważniejszej osoby w tym mieście – prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiej. Błażej Poboży zapytał na twitterze “Był gdzieś chociaż jakiś jego zastępca?”.

Poboży złożył interpelację 

Radny Warszawy zapowiedział, że w najbliższych dniach złoży interpelację w tej sprawie. Poboży dotrzymał danego słowa i zgodnie z zapowiedzią wystosował oficjalne pismo do prezydenta Warszawy. 

We wpisie zaznaczył, że “jego [Rafała Trzaskowskiego – przyp. red.] aktywność dotycząca najważniejszej rocznicy w tym roku sprowadziła się do nagrania filmiku, w którym zapewnia, że „Warszawa pamięta o swoich obrońcach”. Szkoda, że on sam o nich nie pamiętał”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *