Warszawa: zaginęły matka z 3-letnią córką. Apel o pomoc

Ucieczka przed problemami emocjonalnymi, uprowadzenie, nagłe wystąpienie zaburzeń psychicznych – to tylko część możliwych scenariuszy, dotyczących zaginięcia 32-letniej kobiety i jej kilkuletniej córki. Niemniej jednak, niezależnie od powodu, teraz najważniejsze jest, by jak najszybciej je odnaleźć. Policja prosi o pomoc.

Sprawę zaginięcia bada policja z komisariatu Warszawa Wesoła. Funkcjonariusze proszą o pomoc i informacje, każdego, kto widział 32-latkę z córką lub podejrzewa, gdzie może obecnie przebywać kobieta.

Tajemnicze wyjście z domu

32-letnia Anna Ładna razem z 3-letnią córką Natalią wyszły z domu 18 kwietnia. Do tej pory nie pojawiły się z powrotem. Zgłoszenia na komendzie dokonali najbliżsi, którzy od tego czasu nie mają z nimi kontaktu. Wszystkie próby nawiązania go były bezskuteczne.

Policja, badająca sprawę podała dokładny rysopis zaginionych osób i dodała ich najbardziej aktualne zdjęcia, jednocześnie apelując o pomoc w poszukiwaniach. Według ustaleń, 32-letnia Anna Ładna najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem oraz niebieskie jeansy, a 3-letnia dziewczynka w kurtkę o kolorze fioletowym i -podobnie jak jej mama – jeansy.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. 47 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Warto zaznaczyć, że kobieta jest szczupła i ma około 165 centymetrów wzrostu. Ma proste, ciemne włosy, sięgające ramion i brązowe oczy. Z kolei jej 3-letnia córka wyróżnia się rudymi włosami do ramion, niebieskimi oczami i odstającymi uszami. Dziecko ma 110 centymetrów wzrostu.
Zaginięcie - Natalia Ładny
Zaginięcie

Trzaskowski wzywa Dudę na dywanik. „To wymaga wyjaśnienia”
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły