Warszawa: zaginęły matka z 3-letnią córką. Apel o pomoc

Ucieczka przed problemami emocjonalnymi, uprowadzenie, nagłe wystąpienie zaburzeń psychicznych – to tylko część możliwych scenariuszy, dotyczących zaginięcia 32-letniej kobiety i jej kilkuletniej córki. Niemniej jednak, niezależnie od powodu, teraz najważniejsze jest, by jak najszybciej je odnaleźć. Policja prosi o pomoc.

Sprawę zaginięcia bada policja z komisariatu Warszawa Wesoła. Funkcjonariusze proszą o pomoc i informacje, każdego, kto widział 32-latkę z córką lub podejrzewa, gdzie może obecnie przebywać kobieta.

Tajemnicze wyjście z domu

32-letnia Anna Ładna razem z 3-letnią córką Natalią wyszły z domu 18 kwietnia. Do tej pory nie pojawiły się z powrotem. Zgłoszenia na komendzie dokonali najbliżsi, którzy od tego czasu nie mają z nimi kontaktu. Wszystkie próby nawiązania go były bezskuteczne.

Policja, badająca sprawę podała dokładny rysopis zaginionych osób i dodała ich najbardziej aktualne zdjęcia, jednocześnie apelując o pomoc w poszukiwaniach. Według ustaleń, 32-letnia Anna Ładna najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem oraz niebieskie jeansy, a 3-letnia dziewczynka w kurtkę o kolorze fioletowym i -podobnie jak jej mama – jeansy.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. 47 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Warto zaznaczyć, że kobieta jest szczupła i ma około 165 centymetrów wzrostu. Ma proste, ciemne włosy, sięgające ramion i brązowe oczy. Z kolei jej 3-letnia córka wyróżnia się rudymi włosami do ramion, niebieskimi oczami i odstającymi uszami. Dziecko ma 110 centymetrów wzrostu.
Zaginięcie - Natalia Ładny
Zaginięcie

Trzaskowski wzywa Dudę na dywanik. „To wymaga wyjaśnienia”
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *