Umawiała się na portalach randkowych, by okradać mężczyzn. Używała do tego sprytnego podstępu

Warszawska policja zatrzymała 40-letnią kobietę podejrzaną o popełnienie dziewięciu przestępstw polegających na odurzaniu i okradaniu spotykających się z nią mężczyzn. Kobiecie grozi do 8 lat więzienia.

W proceder zamieszana jest 40-latka z Wilanowa. Kobieta wykorzystując swoje atuty i słabość mężczyzn, była bardzo aktywna na portalach randkowych. Kilkukrotnie spotykała się z poznanymi tam mężczyznami. Jej celem byli Panowie gustujący w przygodach pozamałżeńskich, gdyż uważała ich za bezpiecznych.

Kobieta poza spotkaniem, była obdarowywana przez adoratorów drogocennymi prezentami. Kiedy przestało jej to wystarczać, zaczęła wynagradzać się sama. W tym celu dosypywała do napojów lub jedzenia środki nasenne, a następnie okradała mężczyzn. Jej łupem najczęściej była gotówka, drogie zegarki i złota biżuteria. Kobieta zabierała także karty płatnicze, aby samodzielnie dokonywać z nich wypłat.

Sprawa znikających kosztowności do dziś nie byłaby ujawniona, gdyby nie jeden z poszkodowanych, który zgłosił incydent na policję. Jak się okazało nie był to wybryk jednostkowy. Kryminalni z Wilanowa śledzili jej poczynania w sieci. Jak dowiedli, kobieta spotykała się ze swoimi „ofiarami” we własnym domu. Aby ograniczyć świadomość swojego kilkunastoletniego syna, kobieta odurzała go substancjami psychoaktywnymi.

Policjanci zatrzymali kobietę w jej własnym mieszkaniu. 40-latka nie przyznała się do winy. Sąd zastosował wobec niej trzymiesięczny areszt. Za popełnione czyny grozi jej kara do 8 lat więzienia.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły