TVN pokazał gdzie zamieszkają uczestnicy 3. edycji „Hotel Paradise”. Bardziej luksusowo niż na Bali?

Program „Hotel Paradise” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Zarówno pierwsza jak i druga edycja programu rozgrywała się na bajkowej wyspie Bali w Indonezji. Uczestnicy mieli tam do dyspozycji pokoje dla par, jeden pokój dla singli, kuchnię, duży salon z jadalnią oraz bar. Oprócz tego mogli korzystać z prywatnego basenu oraz od czasu do czasu wybrać się na randkę na plaży. Zarówno sam hotel jak i krajobrazy były zniewalające, każdy z nas chciał wtedy być na miejscu uczestników programu by móc na żywo zobaczyć to co oni.

Jednak trzecia edycja programu „Hotel Paradise” nie odbędzie w znanym nam wszystkim miejscu. Niesamowity hotel na Bali w tym roku pozostanie pusty, ponieważ randkujące pary przeniosły się na Zanzibar. Mimo, że uczestnicy są już na miejscu od kilku dni, to dopiero dziś TVN zdecydował się zdradzić nieco więcej szczegółów dotyczących ich pobytu. Pojawiły się nawet zdjęcia.

„Hotel Paradise” – dlaczego program nie jest nagrywany na Bali?

TVN nie ogłosił oficjalnie dlaczego program „Hotel Paradise” nie jest nagrywany na Bali, jednak możemy przypuszczać co spowodowało taką, a nie inną decyzję. Już w połowie 2020 roku ogłaszano, że ze względu na rozprzestrzenianie się COVID-19 Bali będzie zamknięte dla turystów. Początkowo zakładano, że wyspa zostanie otworzona w połowie września, jednak tak się nie stało. Obostrzenia względem Bali były stale przesuwane, co sprawiało, że producenci programu zrezygnowali z nagrywania programu.

Ciężko było jednoznacznie określić kiedy Bali zostanie otwarte, a produkcja musiała ruszyć na początku 2021 roku. Nie czekając aż kolejny raz otwarcie wyspy będzie przesunięte zdecydowano o nakręceniu 3. edycji programu „Hotel Paradise” w innym, ale równie bajecznym miejscu – na Zanzibarze.

Warto zaznaczyć, że Zanzibar cieszy się teraz wyjątkowym zainteresowaniem celebrytów. To miejsce jest nie tylko piękne, ale przede wszystkim bezpieczne. Na zagraniczne wakacje na wyspie zdecydowali się między innymi Basia Kurdej-Szatan z rodziną, Julia Wieniawa czy Natalia Kukulska.

Zanzibar zachwyca widokami i… samym hotelem

TVN opublikował dziś pierwsze zdjęcia hotelu w którym zamieszkają uczestniczy programu „Hotel Paradise”. Krajobrazy naprawdę zapierają dech w piersiach. Ogromny hotel, gdybalnia na plażowym piasku z widokiem na wodę, prywatny basen. Przeniesienie miejsca nagrań programu z pewnością nie spowodowało, że uczestnicy 3. edycji mają gorzej niż poprzedni. Miejsce jest niesamowite i być może jeszcze bardziej luksusowe niż hotel na Bali.

Hotel Paradise
Dom w którym zamieszkają uczestnicy.

Stacja nie pokazała jeszcze wnętrza owego hotelu, jednak to z pewnością pozostanie słodką tajemnicą aż do emisji „Hotel Paradise” w telewizji. Jedyna część wspólna jaką pokazano to ogromna, zielona kanapa na tarasie, gdzie przesiadywać mogą uczestnicy. Nie możemy się już doczekać, aż poznamy pierwszych z nich!

Hotel Paradise, Gdybalnia
Jedno z najważniejszych miejsc w hotelu, tzw. gdybalnia.
Hotel Paradise
Taras
Hotel Paradise, basen
Basen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *