Sylwia Bomba pokazała jak wyglądała w wieku 23-lat. Fanom opadły szczęki, 30 kilogramów różnicy

Sylwia Bomba dość często wspomina o swojej metamorfozie, jednak jeszcze nigdy nie wiedzieliśmy zdjęcia, które tak bardzo oddaje jej przemianę. Dziś uczestniczka „Gogglebox” uraczyła nas fotografią, która została wykonana ponad 10 lat temu. Różnica jest kolosalna, ciężko oderwać wzrok.

Aktualnie Sylwia Bomba jest szczęśliwą, 35-letnią kobietą. Nie tylko rozwija się zawodowo i uczestniczy w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, ale jest również wzorową partnerką i mamą. W natłoku codziennych obowiązków nie zapomina o odpowiedniej diecie oraz ćwiczeniach. Dzięki temu osiągnęła sylwetkę o której marzy niejedna kobieta.

Sylwia Bomba przed laty

Uczestniczka „Gogglebox. Przed telewizorem” długo zmagała się z nadwagą. Sama niejednokrotnie opowiadała o tym jak niska była jej samoocena w związku z dodatkowymi kilogramami. Kobieta nie potrafiła odnaleźć się w towarzystwie, wyjście do ludzi było ogromnym problemem. Rodzina również nie pomagała jej w staniu się pewniejszą siebie.

Już jako mała dziewczynka Sylwia Bomba mówiła, że pragnie zostać modelką. Wtedy jeszcze akceptowała swoje ciało i czuła się ładna. Małe dzieci rzadko kiedy zwracają uwagę na swój wygląd, więc nie przejmowała się lekko odstającym brzuszkiem i troszkę większymi udami. Jednak słowa, które usłyszała od bliskiej osoby, całkowicie zburzyły u niej postrzeganie swojego ciała.

Podczas jednego ze spacerów Sylwia Bomba pochwaliła się swojej cioci, że pragnie zostać modelką. Kobieta chciała być szczera z dzieckiem i w delikatny sposób zasygnalizowała, że jest nieco za gruba na ten zawód. Te słowa dramatycznie wpłynęły na jej samoocenę, obawiała się, że nie odnajdzie szczęścia w życiu ze względu na swoją sylwetkę.

Diametralna przemiana na dwóch zdjęciach

Dziś Sylwia Bomba ma 35-lat i nigdy nie czuła się lepiej. W przeciągu tych kilku lat zaszły w jej życiu ogromne zmiany. Kobieta zdecydowała, że nie chce dłużej męczyć się z dodatkowymi kilogramami, pragnie spełniać marzenia, a jednym z nich jest właśnie wymarzona sylwetka. W końcu doszła do momentu w którym postawiła sobie konkretny cel i zaczęła do niego dążyć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba ? (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba stworzyła dla swoich fanów specjalny ebook. Jest on poniekąd jej pamiętnikiem, ale zawiera wszystkie najważniejsze informacje i przemyślenia na temat odchudzania. Przez ostatnie lata gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” schudła łącznie 30 kilogramów, więc naprawdę świetnie jej poszło. Teraz jest dumna ze swojej sylwetki i nie wstydzi się pokazywać publicznie.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba w wieku około 19 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *