Magda Gessler w pełnym emocji wpisie nt. „Kuchennych Rewolucji”. Padły mocne słowa

Magda Gessler lubi kontaktować się ze swoimi fanami za pośrednictwem Facebooka. Niedawno zamieściła na profilu społecznościowym pełen emocji wpis.

Magda Gessler to jedna z najbarwiejszych postaci w polskim show-biznesie. Celebrytka największą popularność zyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, który cały czas jest chętnie oglądany przez fanów.

Niebawem na antenie TVN wyemitowany zostanie najnowszy sezon programu. Sezon nietypowy, ponieważ realizowany w warunkach pandemii koronawirusa. Dla restauracji to wyjątkowo trudny czas, gdyż lwia część z nich przeżywa problemy związane z obostrzeniami. Te zakładają bowiem, że knajpy mogą sprzedawać swoje potrawy, jednak w tym momencie tylko na wynos.

Przedstawiciele branży gastronomicznej próbują wprawdzie wywrzeć presję na rządzących, ale jak dotąd nieskutecznie. Władze są bowiem w tej sprawie nieugięte. Twierdzą, że ponownie otwarcie restauracji może zwiększyć liczbę zakażeń.

Głos ws. nowego sezonu zabrała Magda Gessler, który zamieściła na Facebooku pełen emocji wpis. Użyła w nim mocnych słów. Przyznała jednak, że jest szczęśliwa.

Magda Gessler w emocjonalnym wpisie

Gessler przypomniała wszystkim fanom, że we czwartek będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego sezonu „Kuchennych Rewolucji”. Podkreśliła, że jest szczęśliwa z tego powodu, że będzie mogła spotykać się z widzami co tydzień.

„Jestem szczęśliwa, że znowu bedziemy razem co czwartek” – napisała Magda Gessler na swoim profilu społecznościowym.

Restauratorka przyznała jednocześnie, że nagrywany w warunkach sezon był bardzo trudny. „Mam nadzieje, że ten sezon choć bbb (bardzo, bardzo, bardzo – przyp. red.) trudny, może najtrudniejszy, bedzie dla was tak samo ważny, jak dla mnie.. Razem możemy wszystko” – stwierdziła.

Zobacz także:

1. Już więcej jej nie zobaczycie w TVP! Marzena Rogalska odchodzi z potężnym hukiem, dzieje się!
2. Przed chwilą wydało się, że Beata Tadla w tajemnicy wzięła ślub! Mamy zdjęcia, nie uwierzycie, kim jest jej mąż!
3. Ręce opadają, 14-letnia Daria ZNOWU jest w ciąży. Informacje o tym, co wyprawia ścinają z nóg
4. Wielka zmiana w „Milionerach”. Widzowie zszokowani po emisji nowego odcinka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *