Borek wywołał ogromną dyskusję. Zaproponował… nową pozycję dla Lewandowskiego

Mateusz Borek wywołał nie lada dyskusję na Twitterze. Wystarczyło, że zaproponował nową pozycję na boisku dla… Roberta Lewandowskiego.

Kilka dni temu informowaliśmy, że w Niemczech oraz głośniej mówi się o tym, że Erling Haaland miałby dołączyć do Bayernu Monachium. Norweg ma zastąpić w stolicy Bawarii Roberta Lewandowskiego.

Ostatnio głos w tej sprawie zabrał dziennikarz TVP Sport, Marcin Borzęcki, który specjalizuje się w Bundeslidze. „Na polskim Twitterze to zamach na świętość, ale w 2022 roku uruchamia się warta €75M klauzula Erlinga Haalanda. Lewandowski będzie się zbliżał do 34. urodzin. Na miejscu działaczy Bayernu mocno chodziłaby mi po głowie taka podmianka” – napisał.

Do dyskusji włączył się Mateusz Borek, którego opinia odbiła się szerokim echem. Dziennikarz zaproponował bowiem dla „Lewego” nową pozycję na boisku.

Mateusz Borek wywołał ogromną dysksuję. Wszystko przez Lewandowskiego

Borek zasugerował bowiem, że Lewandowski i Haaland mogliby grać w Bayernie jednocześnie. „Lewy”, zdaniem dziennikarz, miałby występować na pozycji nr 10.

„Niekoniecznie to musi być zamach na świętość. Wydaje mi się, że mogliby grać wtedy razem. Pan Robert na 10, Pan Norweg na 9. Zgadzacie się?” – zapytał „Mati”.

„No to ja tego w ogóle nie widzę. Nie wiem, czy Lewy chciałby robić za plecami napastnika dla jego statystyk bramkowych, a dwa to po prostu od zawsze był człowiek pola karnego. Trudno ocenić, czy ma zmysł do bycia podwieszonym, to specyficzna funkcja” – odpowiedział mu Borzęcki. Borek nie dawał jednak za wygraną. „A ja widzę go na miejscu Thomasa. Z czasem rzecz jasna. Z jego umiejętnościami, to miedzy 34 a 38 życia może spokojnie wykręcać 15 plus 15” – napisał współtwórca Kanału Sportowego.

Do rozmowy włączył się też Tomasz Ćwiąkała.

A jakie jest Wasze zdanie?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły