„Zakochani po uszy”. Niespodziewany zwrot akcji w serialu. Tymon i Sonia znów razem?

Kolejny sezon serialu „Zakochani po uszy” ruszył pełną parą. Fani, którzy śledzą wszystkie odcinki zauważyli, że w życiu bohaterów nastąpiły ogromne zmiany. Bartek obdarzył miłością Tamarę z którą wydawało się, że stworzył szczęśliwy związek. Jednak powrót Soni całkowicie odmienił jego los z ukochaną. Już niebawem sytuacja stanie się jeszcze trudniejsza, ponieważ do akcji wkroczy Tymon.

W styczniu wystartował piąty i prawdopodobnie ostatni sezon serialu „Zakochani po uszy”. Producenci nie poinformowali jeszcze wprost, że zamierzają zakończyć produkcję, jednak już w zapowiedziach podkreślano iż jest to „finałowy sezon”. Być może zamierzenia te ulegną jeszcze zmianie, ale lepiej się na to nie nastawiać. Fani póki co mogą się jednak cieszyć podwójną dawką emocji, ponieważ w tym sezonie nie tylko Asia i Piotr będą mieli problemy i staną przed poważnym dylematem.

„Zakochani po uszy” – Tymon i Sonia znowu razem?

W trzecim sezonie serialu na ekranach pojawili się nowi bohaterzy, między innymi Tymon, Bartek, Sonia i Malwina. Od początku uczucie Tymona względem Soni nie było prawdziwe, chłopak chciał ją po prostu poderwać. Szybko okazało się, że inteligentna i pracowita dziewczyna przysporzy mu wiele korzyści. To właśnie dzięki niej, matka podarowała mu pieniądze na otworzenie własnej knajpy. W tym samym czasie chłopak zdradzał ją z Klaudią.

Gdy w serialu „Zakochani po uszy” Sylwia w końcu dowiedziała się o intrygach swojego chłopaka raz na zawsze postanowiła się odciąć od całej jego rodziny rodziny, tym bardziej, że pod sercem nosiła jego dziecko. Nie chcąc mieć jakiegokolwiek kontaktu z nimi wyjechała z Krakowa informując, że usuwa dziecko. Okazało się jednak, że prawda była zupełnie inna.

W aktualnych odcinkach Bartek bardzo często odwiedza Sonię i jej synka. Babcia maluszka również jest nim zachwycona. Sonia próbuje również znów zyskać względy Bartka, jednak póki co nie wychodzi jej to najlepiej. Mimo, że rozbiła jego związek, Bartek nie wykazuje nią ogromnego zainteresowania, cały czas myśli o Tamarze.

Wielki powrót Tymona – co tym razem czeka bohaterów?

Powrót Tymona w serialu „Zakochani po uszy” jest już pewny, ponieważ aktor, który wciela się w jego rolę – Patryk Pniewski opublikował w mediach społecznościowych nagranie z kamienicy. Na filmiku widzimy również jego rozmowę z Adrianną Malecką, czyli serialową Malwiną, która pyta go: „Co Patryk, tęskniłeś za nami?”, na co on odpowiada: „Tęskniłeeeem, tęskniłeeeem”. Oprócz tego pojawił się również krótki filmik na którym widoczny jest Mateusz Mosiewicz (Bartek), Pola Błasik (Sonia) oraz Aleksandra Radwan (Laura).

Fani przez dłuższy czas zastanawiali się kiedy (i czy w ogóle) powróci Tymon w serialu „Zakochani po uszy”. Po tym jak Sonia wyjechała z Krakowa, on również go opuścił wyjeżdżając za granicę. Jednak w końcu nastąpi moment jego powrotu. Czy chłopak się zmienił i będzie próbował odzyskać dziewczynę? A może nadal nie dorósł i rozpęta jeszcze większe zamieszanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *