Marcin Prokop niczym młody Ashton Kutcher! Mamy jego zdjęcia z młodości, ciężko oderwać wzrok

Marcin Prokop zrobił karierę jako prezenter telewizyjny i dziennikarz. Mężczyzna odznacza się nieszablonowym poczuciem humoru i dystansem do świata. Jednak mimo uwielbienia go przez tysiące widzów, wiele osób ma w stosunku do niego bardzo sceptyczne uczucia. Niezależnie od tego czy dziennikarz jest naszym faworytem w telewizji śniadaniowej czy nie, warto spojrzeć na jego zdjęcia z młodości. Albo się zachwycicie albo… wybuchniecie śmiechem. Jest na co popatrzeć!

Od kilku lat Marcin Prokop jest jednym z prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Oprócz tego można było go zobaczyć w wielu innych programach takich jak: „Pytanie na śniadanie”, „Podróże z żartem”, „Mam talent!” czy „Lego Masters”. Z pewnością rzeczą, która jest u niego najbardziej rozpoznawalna jest ponadprzeciętny wzrost (2,06), jednak okazuje się, że już w młodości był z tego powodu rozpoznawalny. Zobaczcie sami jak wyglądał kilka i kilkanaście lat temu.

Marcin Prokop jako 15 latek

W 1992 roku sławny obecnie dziennikarz skończył 15 lat. Wtedy jeszcze nie wiedziała jaka kariera czeka go w przyszłości, ale był pewien, że będzie zawzięcie dążył do spełnienia swoich marzeń. Gdy tylko fotografia pojawiła się w sieci fani byli zachwyceni. Wiele kobiet zauważyło ogromne podobieństwo dziennikarza do Ashtona Kutchera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

Z pewnością jednak Marcin Prokop wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie i nie chodzi ty wcale o ilość zmarszczek na twarzy. Jako młody chłopak był jeszcze szczuplejszy, a jego włosy sięgały ramion. Ciężko nam sobie wyobrazić, jak prezenter obecnie wyglądałby w takiej fryzurze.

Młody buntownik na pokładzie

Jednak fotografia z 1992 roku to nie jedyne zdjęcie z młodości, które pojawiło się w sieci. Marcin Prokop zdecydował, że podzieli się jeszcze jednym wspomnieniem dawnych chwil. Na ostatnio opublikowanym przez niego zdjęciu jest już nieco starszy. Około 20-kilkuletni dziennikarz zdecydował się nieco przyciąć swoje bujne włosy, jednak na zdjęciu nadal są znacznie dłuższe niż obecnie. Mężczyzna patrzy w obiektyw i ma niepewną minę.

Spoglądający na nas Marcin Prokop z fotografii daje nam odczuć, że był wtedy w okresie buntu. Jednak jak podkreśla autor było znacznie gorzej. Dziennikarz swoją fotografię opatrzył żartobliwym podpisem, który jednoznacznie wyjaśnia jego skwaszoną minę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

„Smutek młodego człowieka, który wysłał aplikację do zespołu papa dance i go nie przyjęli” – poinformował Marcin Prokop tuż pod zdjęciem. Fotografię opatrzył również hashtagami w których zdradził, że fotografia prawdopodobnie została wykonana w latach 90-tych. Jak Wam się podoba młody prezenter?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *