Julia Wieniawa miała naprawdę ciężki dzień. Kac morderca nie dawał jej spokoju, mimo to dodała zdjęcie

Julia Wieniawa to z pewnością jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Kobieta ciągle podejmuje się nowych wyzwań zawodowych i cały czas się rozwija. Jednak człowiek nie tylko pracą żyje, młoda gwiazda miała naprawdę rozrywkowy weekend. Sobotni wieczór pełen był alkoholu i śmiechu w gronie znajomych. Niestety, kolejny dzień nie był dla niej łaskawy. Celebrytka opublikowała zdjęcie z wczoraj, miała takiego kaca, że ledwo żyła.

22-letnia gwiazda często publikuje w sieci zdjęcia z różnych okoliczności. Mogliśmy widzieć jej urodziwą buźkę zarówno podczas pracy, jak i w swoim nowym apartamencie. Fani widzieli ją nie tylko w pełnym makijażu i odświętnym stroju, ale również w piżamie z potarganymi włosami. Julia Wieniawa nie ma problemu by pokazać się nawet bez całkowitego makijażu. Jednak zdjęcie „na kacu” to było coś naprawdę niespodziewanego. Zobaczcie sami jak wyszła!

Julia Wieniawa nie tylko karierą żyje

W obecnej chwili bardzo mało jest gwiazd młodego pokolenia, które zrobiłyby taką karierę jak Julka. Kobieta jest osobą bardzo wszechstronną, świetnie odnajduje się zarówno jako aktorka jak i piosenkarka. Występuje w reklamach, a nawet sama promuje ulubione produkty w sieci. Tylko w 2020 roku zarobiła ponad 1,5 miliona złotych. Niejeden doświadczony artysta mógłby pozazdrościć jej takich wyników.

Jednak Julia Wieniawa wkroczyła do show-biznesu w bardzo młodym wieku. Podczas gdy jej rówieśnicy szaleli na imprezach Julka odwiedzała coraz to kolejny plan zdjęciowy. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa po wystąpieniu w serialach „Rodzinka.pl” oraz „Zawsze warto”. Za swój wzrost rozpoznawalności może podziękować również Antkowi Królikowskiemu z którym wówczas tworzyła związek.

Julia Wieniawa z pewnością zapewniła sobie karierą dobrobyt na wiele lat, jednak nie zamierza poprzestawać w rozwoju. Kobieta cały czas stara się pokazywać publicznie i występować w programach telewizyjnych. Słuch o niej nie ginie. Jednak są takie chwile, gdzie młoda celebrytka pragnie odpocząć od dorosłego życia i poczuć się jak rówieśnicy. W taki właśnie sposób spędziła sobotni wieczór – śmiejąc się i pijąc.

Niesamowite zdjęcie trafiło do sieci

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że Julia Wieniawa nie tylko pracuje, ale znajduje również czas na zabawę. Dlatego fakt, że dopadł ją kac nie jest dla nikogo zaskakujący. Jednak zdziwienie wzbudziło zdjęcie, które gwiazda opublikowała tuż po upojnej nocy. Mało kto chciałby, aby widziano go w wersji „na kacu”, jednak celebrytka nie ma z tym najmniejszego problemu.

Julia Wieniawa

Ponadto, Julia Wieniawa ku zdziwieniu wszystkich fanów, mimo ciężkiego poranka wyglądała fenomenalnie. Widać, że aktorka jest nieco zmęczona, jednak poza tym trzyma się wyśmienicie. Prawda jest taka, że niejedna kobieta chciałaby tak wyglądać na kacu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *