Jarosław Kret jest chory. Nieciekawy stan prezentera pogody w Polsacie

Któż z nas nie kojarzy Jarosława Kreta? Prezenter pogody w stacji Polsat przyzwyczaił nas do tego, że zawsze tryska pozytywną energią. Wiele z jego żartów pamiętamy nawet po długich tygodniach czy miesiącach. Telewidzowie są jednak zaniepokojeni, bowiem Jarosław Kret od kilku dni nie pokazał się na antenie. Sam postanowił rozwiać wszelkie domysły i przyznał, że jest chory.

Jarosław Kret przyznał, że jest chory

Taka informacja pojawiła się na stronie Polsat News. Czytamy tam, że Jarosław Kret po raz ostatni pogodę prezentował w niedzielę rano. Od tego czasu zniknął z anteny. Fani zaczęli więc dopytywać i co tu ukrywać, snuć różne, zagadkowe teorię. Teraz już wiemy, co stoi za zagadkowym wycofaniem się sympatycznego prezentera pogody z ramówki. „Jeszcze tego samego dnia po południu zaczął czuć się gorzej. Sam określa, że spadło to na niego jak piorun z jasnego nieba” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej stacji Polsat News, która postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

Nawet sam Jarosław Kret dokładnie opisał swoje dolegliwości. „Nagle złapała mnie gorączka i dreszcze. Następnego dnia nie miałem siły wstać z łóżka” – czytamy.

Wobec tego w Polsacie musieli stawać na głowie, by pozamieniać dyżury Kreta z innymi prezenterami. Na całe szczęście to się udało.

U Jarosława Kreta podejrzewa się zakażenie koronawirusem. Obecnie, z informacji przekazanych przez Polsat News wynika, że prezenter przebywa w izolacji i czeka na przeprowadzenie testu na obecność COVID-19. Z opisu jego dolegliwości można spodziewać się jednak, że da on wynik pozytywny, a Kret zniknie z ramówki jeszcze na co najmniej kilka kolejnych dni.

„W życiu nie byłem tak chory. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Straciłem smak i węch” – Jarosław Kret opisuje to, co go spotkało.

źródło: Polsat News

  1. Krytyczna sytuacja w jednym z województw. Zaczyna brakować miejsc w szpitalach
  2. Czarne chmury nad Tadeuszem Rydzykiem. Może stracić miliony złotych
  3. Dziecko wiło się z bólu i płakało, odesłano je z kwitkiem ze szpitala. Opis matki przeraża

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły