Weszła do domu i zamarła z przerażenia. Nietypowe zdarzenie na Pradze Południe

Na warszawskiej Pradze Południe miało miejsce nietypowe zdarzenie. W domu jednej z mieszkanek przy ulicy Łukowskiej znaleziono wielkiego, włochatego pająka. 

Mieszkanka Pragi Południa wracając ze spaceru do domu nie spodziewała się, co ją czeka po otwarciu drzwi własnego mieszkania. Gdy na ścianie przedpokoju jej oczom ukazał się olbrzymi pająk, kobieta zamarła. Przerażona wyszła na klatkę schodową i zawiadomiła straż miejską.

Oddział Ekopatrolu przybył na miejsce i za pomocą specjalistycznego sprzętu ujął zwierzę. Jak się okazało, był to ptasznik olbrzymi – gatunek spotykany w Brazylii.

Nie wiadomo skąd znalazł się w domu prażanki. Najprawdopodobniej uciekł komuś z prywatnej hodowli. Zwierzę w bezpieczny sposób zostało przetransportowane do ogrodu zoologicznego i tam zostanie ciesząc oko zwiedzających.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły