Ursynów tonie w śmieciach. Mieszkańcy nie kryją oburzenia

W jednym z serwisów społecznościowych mieszkanka Ursynowa zamieściła kontrowersyjne zdjęcia przepełnionych śmietników. Jak się okazało, problem ten nie jest jednostkowy. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja.

Problem zalegających śmieci prześladuje mieszkańców Ursynowa. Przepełnione śmietniki i wiaty śmietnikowe sprawiają, że w najbliższej okolicy zaczyna unosić się nieprzyjemny zapach, a w okolicach śmieci roi się od owadów i insektów.

Niezadowolenie wyrażają mieszkańcy zamieszczający w komentarzach zdjęcia przedstawiające przepełnione śmietniki.

Śmieci na Ursynowie. Fot. facebook.com/groups/obywateleursynowa

– „Niestety ostatnio Ursynów tonie w śmieciach i śmierdzi. Na spacerach z Młodym po calym ursynowie ten smrod mnie przesladuje :-(” – pisze mieszkanka Ursynowa. 

– „A czyja to wina? Ludzie sami wrzucają gdzie popadnie. Nie zgniecione butelki czy inne pojemniki . Butelki często zakręcone co utrudnia ich zgniecenie. W koszach przy ulicach całe torby śmieci bo jaśnie państwu nie chciało się dojść do altany śmietnikowej. To wszystko robimy my mieszkańcy” – dodaje kolejna. 

Są też tacy, którzy twierdzą, że jest to tylko problem weekendowy i wszystko zniknie z nadejściem poniedziałku wraz ze służbami porządkowymi.

Niestety problem ten pojawia się cyklicznie i nie da się ukryć, że prawdopodobieństwo „powtórki z rozrywki” jest niemal pewne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *