#StopAgresjiLGBT i kontrmanifestacja środowisk lewicowych. Spalono tęczową flagę

Przeciwko „agresji ideologii LGBT” protestowali w niedzielę na Krakowskim Przedmieściu przedstawiciele środowisk narodowych. Zgromadzenie zostało zorganizowane przez: Ruch Narodowy, Marsz Niepodległości i Młodzież Wszechpolska.

Setki osób wzięło udział w niedzielnej manifestacji dotyczącej #StopAgresjiLGBT. Jednym z uczestników był kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak. W tym samym czasie na Krakowskim Przedmieściu (pod drugiej stronie ulicy) środowiska lewicowe i zwolennicy LGBT kontrmanifestowali skandując hasła: „Warszawa wolna od faszyzmu”, „Stop faszyzmowi”, „Stop bzdurom”, „Tylko frajerzy boją się tęczy”. Protestujący byli oddzieleni kordonem policji.

Krzysztof Bosak powiedział, że „wyrażanie otwartego sprzeciwu wobec rewolucji kulturowej, którą chce przeprowadzić skrajna lewica jest naszym moralnym obowiązkiem i jedynym środkiem do jej powstrzymania”.

– Musimy być aktywni, musimy powstrzymać tę rewolucję – mówił Bosak.

„Raz sierpem, raz młotem w tęczową hołotę”, „STOP degeneracji”, „Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa” – to niektóre z haseł, które skandowali uczestnicy manifestacji.

W proteście przeciw agresji LGBT publicznie spalono tęczową flagę. Celem protestu było również zbieranie obywatelskich podpisów ws. wprowadzenia zakazu organizacji marszów równości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *