Nie żyje ukochana Michała Wójcika z Ani Mru-Mru

Partnerka Michała Wójcika znanego z kabaretu Ani Mru-Mru zmarła 17 kwietnia. Kobieta od kilku lat zmagała się z nowotworem. 

Michał Wójcik już w 2020 roku poinformował o chorobie swojej partnerki. Mężczyzna wierzył, że kobieta wyzdrowieje, a zdiagnozowany nowotwór to nie wyrok śmierci. Kabareciarz prosił o wsparcie i wpłaty na leczenie w kosztownej klinice.

Zbiórkę zorganizował Krzysztof Ferdyn, przyjaciel kabareciarza. Celem było 150 tysięcy złotych, zebrano aż 240 tysięcy. Wiadomo, że u kobiety zdiagnozowano śluzaka potrójnie ujemnego, szczegóły Michał Wójcik wraz z partnerką postanowili zachować dla siebie. Kobieta podziękowała darczyńcom w liście, który został odczytany przez Wójcika w „Pytaniu na Śniadanie”.

– Poczułam napływ siły, której zaczynało mi brakować. Poczułam, jakbym miała armię za plecami, a z taką siłą na pewno pokonam chorobę. (…) Proszę, uszanujcie, że chcę w spokoju przejść proces leczenia. Wiem, że ten spokój jest mi obecnie potrzebny – napisała kobieta.

Partnerka Michała Wójcika chorowała na nowotwór

Pieniądze udało się zebrać, jednak kobieta niestety nie wyzdrowiała. Przyjaciel Michała Wójcika potwierdził tę druzgocącą informację w rozmowie z Party.pl. Kabareciarz nie skomentował do tego smutnego wydarzenia.

Michał Wójcik wraz ze swoją ukochaną doczekali się wspólnego dziecka. Ich synek przyszedł na świat w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *