Kibice Jagiellonii wtargnęli na trening zespołu! Niespodziewana wizyta

Kibice Jagiellonii Białystok odwiedzili swój zespół na treningu. Ma to oczywiście związek ze słabymi wynikami osiąganymi przez drużynę.

Wyniki Jagiellonii Białystok niepokoją kibiców. Zespół z Podlasia miał bowiem walczyć o europejskie puchary, a tymczasem zajmuje dopiero 12. pozycję w tabeli polskiej ekstraklasy.

Co więcej, nie widać perspektyw na przyszłość. Drużyna prezentuje się bardzo przeciętnie, stąd głosy o rychłym zwolnieniu trenera Bogdana Zająca. Pisał o tym serwis Weszło.com, którego dziennikarze podawali, że decyzja w tej sprawie zapadnie lada moment. Domagają się tego również kibice, którzy nie wyobrażają sobie, aby były asystent Adama Nawałki nadal prowadził zespół.

Okazuje się, że ci bardziej krewcy fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Niespodziewanie wtargnęli na trening Jagiellonii i wyartykułowali swój sprzeciw wobec postawy drużyny.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Kibice Jagiellonii wtargnęli na trening drużyny

Informację o niespodziewanym wtargnięciu kibiców na trening podał facebookowy profil “Szybka Piłka”. Twórcy podają, że fani, którzy odwiedzili drużynę, zażądali dymisji trenera Bogdana Zająca. Ich zdaniem nie powinien on dłużej zasiadać za sterami zespołu, który powinien plasować się na wyższej pozycji w tabeli.

“Kibice Jagiellonii Białystok weszli na trening pierwszej drużyny. Żądają oni natychmiastowego zwolnienia trenera Bogdana Zająca, ponieważ Jagiellonia miała walczyć o europejskie puchary a ledwo łapią się na środek tabeli” – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Wizyta kibiców ma być zapewne formą mobilizacji zespołu przed zbliżającym się meczem z Lechem Poznań. Gracze “Jagi” zagrają w stolicy Wielkopolski i raczej nie będą faworytem nadchodzącego starcia.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy kibice odwiedzają swoich piłkarzy na treningu lub w szatni. Niedawno głośno było o grupie fanów, którzy postanowili porozmawiać w cztery oczy z piłkarzami Lechii Gdańsk. “Wczorajszą odprawę motywacyjną poprowadzili kibice. Trenerze mamy dość przeprosin, dość słuchania pustych obietnic i górnolotnych sloganów na konferencjach prasowych. Od taktyki mamy Pana, a nie asystenta! A wy, “drużyno”, przestańcie być królami mediów społecznościowych, a zacznijcie być Królami Murawy!” – napisali kibice z Gdańska w krótkim komunikacie opublikowanym w serwisie społecznościowym Facebook.

AKTUALIZACJA:

Bogdan Zając został zwolniony z Jagiellonii Białystok. Tymczasowym następcą trenera został Rafał Grzyb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...