Doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. Rozpoczęto poszukiwania sprawcy wypadku w Warszawie [FILM]

W święto zakochanych na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie doszło do kolizji dwóch aut. Powodem zderzenia był trzeci samochód, który uciekł z miejsca wypadku. Pan Piotr apeluje o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Wszystko widoczne jest na zamieszczonym nagraniu.

Właściciel nagrania apeluje do wszystkich, którzy rozpoznają sprawcę wypadku o kontakt. Prosi, aby ten zachował się jak mężczyzna i przyznał się do winy.

Zdarzenie miało miejsce na Wale Miedzeszyńskim 249A w Warszawie w pobliżu pobliżu restauracji McDonald’s, kierunek Otwock. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. Jeden z uczestników zdarzenia dysponuje nagraniem z kamery umieszczonej w samochodzie. Na filmie zamieszczonym poniżej widać, jak rozwija się sytuacja.

Materiały zostały przekazane policji, która rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. W tej chwili wiadomo, że sprawcą wymuszenia jest mężczyzna kierujący pojazdem BMW 318I o numerach rejestracyjnych GST 8XX32. Na oryginalnym nagraniu widać także twarz kierowcy. Wiadomo także, że nie był sam w samochodzie.

Uprasza się wszystkich świadków, posiadających jakiekolwiek dowody w sprawie, o przedstawienie ich w Komendzie Policji przy ulicy Grenadierów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *