Biedronka przecenia swoje produkty nawet o połowę ceny. Promocja cieszy się dużym zainteresowaniem

Sieć sklepów “Biedronka” wystartowała z pilotażowym projektem, który ma na celu wyprzedaż pieczywa po godzinie 18. Według sieci, chodzi tutaj o walkę z marnującym się jedzeniem. 

Od poniedziałku 15 lutego przez kolejne 7 dni sieć sklepów Biedronka oferuje swoim klientom nową formę promocji. Po godzinie 18:00 pieczywo zostaje przecenione o 50%.

W swojej ofercie pokazuje, że ekologia nie jest jej obojętna. W całym pilotażowym projekcie chodzi bowiem o marnujące się każdego dnia jedzenie.  W ten sposób pieczywo, które zostaje na półkach zostanie wykorzystane, a klienci mogą na tym sporo zaoszczędzić.

Promocją objęte są produkty sprzedawane „luzem”. Chodzi m.in. o bagietki, ciabatty, chleby, ale także o wszelkiego rodzaju słodkie drożdżówki. Rabat na produkty naliczany jest przy kasie.

To nie żaden suchar! Teraz w naszych sklepach świeże, niepakowane pieczywo o połowę taniej! Zapraszamy od godziny 18:00 aż do zamknięcia sklepu lub do północy – piszą na swoim oficjalnym fanpagu.

To nie żaden suchar! Teraz w naszych sklepach świeże, niepakowane pieczywo o połowę taniej! Zapraszamy od godziny 18:00…

Opublikowany przez Biedronka Poniedziałek, 15 lutego 2021

Sieć od dłuższego czasu przypomina, jak ważna jest dla nich ekologia. Promocja stanowi formę pilotażu, jednak nie jest tajemnicą, że takie rozwiązanie może zagościć u nich na stałe.

ZOBACZ KONIECZNIE

Mecz Niemcy-Węgry pełen kontrowersji? Piłkarze zaprotestują przed meczem

Już kilka dni temu wybuchła afera, związana z zachowaniem, a właściwie strojem niemieckiego bramkarza...

Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc...

Ogromna awaria w znanym banku. Klienci zostali bez pieniędzy

- Mam wyczyszczone konto do zera i blokadę na prawie 11 tysięcy! Za zakup...

Nowe artykuły