Przemek Kossakowski nie mógł uwierzyć w słowa wróżki. Jej szokująca wizja dotyczyła Martyny Wojciechowskiej

Zanim Przemek Kossakowski związał się z Martyną pracował nad kilkoma wyjątkowymi programami. W tym czasie spotykał na swojej drodze niezwykłych ludzi, takich jak wróżka, jasnowidz czy szeptunka. Jedna z tych osób przepowiedziała Kossakowskiemu przyszłość. Wtedy mężczyzna nie brał tego na poważnie, dziś okazuje się, że wszystko się spełniło.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są w związku już niemal trzy lata. Jednak przez dłuższy czas para ukrywała swoją relację, nie chcieli by wyszło na jaw co naprawdę ich łączy. Dopiero w 2020 roku ogłosili zaręczyny, a chwilę później odbył się ich ślub. Okazuje się, że oboje bardzo cenią swoją prywatność i nie chcą by powstawały na ich temat niepotrzebne plotki, które mogłyby zepsuć ich związek. Jak widać ten sposób bardzo korzystnie na nich działa, bo od niespełna trzech lat ich relacja kwitnie.

Przemek Kossakowski i związek z Martyną

Martyna Wojciechowska od początku wzbudzała zainteresowanie Przemka. Jednak po raz pierwszy spotkał ją w studiu „Dzień Dobry TVN” – to właśnie tam próbował z nią porozmawiać sam na sam i wymienić się numerami telefonów. Przemek podał Martynie kontakt do siebie, jednak ona nie zamierzała się odwdzięczyć. Czas mijał, a Przemek Kossakowski nie otrzymał żadnej wiadomości od kobiety, był już pewien, że nic nie będzie z tej znajomości.

Nagle pewnego dnia Martyna Wojciechowska odezwała się do mężczyzny, jednak nie do końca w taki sposób na jaki on liczył. Kobieta była oburzona tym, że podczas jednego z programów spożywał zupę płetwą rekina, co dobitnie mu okazała. Jednak był to pierwszy krok do ich bliższej znajomości.

Przemek Kossakowski po jakimś czasie zaprosił Martynę na randkę w domku na Podlasiu, dobrze wiedział, że takiej kobiety jak ona nie wypada zapraszać do luksusowych restauracji. Po każdym kolejnym spotkaniu Martyna Wojciechowska przekonywała się, że Przemek to naprawdę niesamowity facet, który jest wart bliższego poznania. Właśnie dzięki temu dziś są tak szczęśliwą parą.

Wróżka przepowiedziała mu przyszłość, on nie brał tego na poważnie

Jeszcze zanim Przemek Kossakowski poznał osobiście Martynę prowadził kilka różnych programów. Jednym z nich był „Kossakowski. Wtajemniczenie”, gdzie prowadzący poznawał ludzi i ich zwyczaje z czterech kontynentów świata. Podczas swoich podróży spotykał na swojej drodze osoby, które całkowicie odmieniły jego życie. Jednak on, jeszcze wtedy nie miał o tym pojęcia.

Podczas jednej z wypraw poznał wróżkę, która zdecydowała się przepowiedzieć mu przyszłość. Przemek Kossakowski uwielbia próbować nowych rzeczy i poznawać zwyczaje, więc bez zastanowienia się zgodził. Kobieta już po chwili wiedziała, że będzie on kiedyś z silną kobietą o dobrym sercu. Zauważyła, że jego przyszła partnerka będzie blondynką i… posiada już dziecko.

Wtedy Przemek prawdopodobnie jeszcze nie miał pojęcia, że wizja wróżki może dotyczyć prowadzącej „Kobieta na krańcu świata”, więc przyjął wizję z odpowiednim dystansem. Jednak patrząc na to z perspektywy czasu wróżka idealnie odczytała jego przyszłość, ponieważ owa blond kobieta już stoi przy jego boku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *