Opływająca w luksusach Edyta Górniak nawraca ludzi. „Nie potrzebujemy tyle, ile nam wmówiono, że potrzebujemy”

Edyta Górniak od początku pandemii dramatycznie zmieniła swoje podejście do świata i ludzi. Już po jej pierwszych wpisach było widać, że przeszła przemianę, która raz na zawsze zmieniła jej życie. Kobieta teraz próbuje nakłonić do zmian również innych poprzez publikowane na swoich profilach w mediach społecznościowych wpisy. W ostatnim czasie poruszyła temat pieniędzy i bogactwa, który wyjątkowo wstrząsnął internautami.

Jak wiadomo Edyta Górniak jako jedna z bardzo popularnych, polskich piosenkarek nie może narzekać na biedę. Jednak nie przeszkadza jej to w poruszaniu tematów związanych z pieniędzmi. Tym razem zdecydowała, że musi nawrócić niektóre osoby na właściwą ścieżkę, pokazać, że pieniądze nie są najważniejszym i najpotrzebniejszym elementem naszego życia.

Edyta Górniak i jej nagła zmiana poglądów

Gdy w marcu 2020 roku do naszego kraju zawitał koronawirus piosenkarka całkowicie zmieniła podejście do życia. Początkowo bała się tak jak większość z nas, ale z każdym kolejnym miesiącem uświadamiała sobie, że to nie jest tak jak pokazują to media. Zdaniem Edyty pandemia została wykreowana przez rząd i media podporządkowane ich władzy. Edyta Górniak jest zdania, że koronawirus nie jest taki straszny, a z pewnością nie tak bardzo zaraźliwy jak przekonują nas.

Od jakiegoś czasu Edyta Górniak zauważyła, że nasz świat drastycznie się zmienia. Jej zdaniem to dobra zamiana na którą świat w końcu jest gotowy. Zło, zawiść, krzywda, które pojawiają się na Ziemi muszą się zakończyć, a tylko całkowita zmiana może przynieść pozytywne skutki planecie. Piosenkarka uważa, że tylko osoby o otwartych sercach i głowie mogą przejść tę zmianę bez szwanku.

W związku ze zmianami, które według Edyty czekają nas w najbliższym czasie kobieta pragnie nawrócić internautów ze złej drogi. W tym celu publikuje co jakiś czas wpisy w których stara się przemówić do nich głosem rozsądku. Opisać co jest w naszym życiu dobre, a czego powinniśmy unikać. Otworzyć oczy ludziom, którzy do tej pory mieli je zamknięte lub skierowane tylko na czubek własnego nosa.

Pieniądze szczęścia nie dają? To zależy…

„Programy systemu przekonywały Ludzi, że znaczą w społeczeństwie tyle tylko, ile posiadają. Posłusznie wierzyliśmy, że to co postawimy obok wyznacza naszą wartość i jest cenniejsze od tego, co mamy w sobie. Czyli nasz cały, nieskończony potencjał. Tak jak zaczynasz tworzyć od pierwszej kropli, od pierwszej myśli – w taki sam sposób możesz rozpocząć ponownie ten sam proces. Jeśli trzeba, wielokrotnie. Nawet więc, jeśli wszystko nam zabiorą, możemy zbudować wszystko jeszcze raz, i jeszcze raz. Potrzebujemy tylko 3 elementów: – siebie samych – siebie wzajemnie – i zaufania do własnego potencjału.”

Tymi słowami rozpoczęła swój wpis Edyta Górniak jednocześnie publikując jednoznaczny obrazek. Na jej profilu znalazła się grafika na której znajduje się mroczny kosiarz przed wykopanym grobem nakazujący starszej osobie odłożenie walizek, które są przepełnione pieniędzmi. Jednocześnie kosiarz przemawia by odłożyć je na bok, na kupę innych worków i koszy z bogactwem życia.

„Materia jest śmiertelna, a więc mało warta. Dusza w Człowieku jest nieskończonością i to jest nasz Kochani największy kapitał. Jeśli masz siebie – masz wszystko. Pod warunkiem, że ochronisz swoją Duszę. Istota bez Duszy jest marnym ucieleśnieniem nicości. Naprawdę nie potrzebujemy tyle, ile nam wmówili że potrzebujemy. To Człowiek jest wartością najwyższą. I Jedyną, która może ocalić Wartość życia.”

Edyta Górniak uważa, że nikt z nas nie potrzebuje być bogatym i opływać w luksusach, ponieważ to człowiek jest najwyższą wartością i jedyną, która może ocalić wartość życia. Czytając jej wpis, internauci zauważyli, że brzmi to dość niewłaściwie w ustach kobiety, która wiele lat swojego życia poświeciła karierze i wzbogacaniu się. Cała jej wypowiedź kompletnie nie pasuje do statusu w jakim życie sama Edyta, dlatego jej słowa nie przemawiają do wielu osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *