Magda Gessler tłumaczy się z kompromitującego wpisu. O mały włos, a straciłaby w oczach milionów

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszy restauratorek i gwiazd show-biznesu w Polsce. Nic dziwnego, że jej profile w mediach społecznościowych obserwowane są przez setki tysięcy osób. Jednak wiele osób jest zaskoczonych tym, że tak wykształcona i mądra kobieta pisze w sieci tak pozbawione sensu lub pełne błędów wypowiedzi. Dziś po raz pierwszy tłumaczy swoje zachowanie, jej wpisy nie są przypadkowe.

Fani restauratorki doskonale wiedzą, że najbardziej aktywna jest ona na Facebook’u oraz Instagramie. To właśnie tam dodaje wpisy ze zdjęciami, które w opisach często mają wiele błędów i nie zawsze są łatwe do odczytania. Część osób zwracało jej uwagę na ten temat, w końcu gwiazda telewizji i tak wykształcona osoba jak ona nie powinna prezentować tak niskiego poziomu.

Magda Gessler – fani mają dość, jej wpisów nie da się czytać

Od kilku lat, gdy tylko Magda w Polsce zyskała niesłabnącą popularność i sympatię jej profile w mediach społecznościowych przepełnione są zdjęciami i opisami z przesłaniem. Restauratorka uwielbia kontakt ze swoimi fanami co okazuje poprzez odpowiedzi na komentarze internautów. Jednak okazuje się, że nie wszystkie jej wypowiedzi są odbierane z pozytywnym skutkiem. Niektóre z nich natrafiają na bardzo ostre i krytyczne komentarze, jednak nie bez powodu.

Magda Gessler w swoich wypowiedziach czy to na Facebook’u czy na Instagramie popełnia wiele błędów, literówek, które niekiedy całkowicie zmieniają sens jej wypowiedzi. Internauci wielokrotnie krytykowali restauratorkę informując wprost, że „tego nie da się czytać”. Póki co jednak kobieta nie potrafiła wyjaśnić powodu, dlaczego decyduje się na tak nieczytelne wpisy.

Wiele osób sugerowało, że być może ktoś inny prowadzić profil kobiety. W końcu jak to wygląda, że Magda Gessler, gwiazda restauracji i telewizji publikuje niekiedy nielogiczne i pełne błędów wpisy. Inni byli przerażeni faktem, że tak znana i mądra kobieta nie potrafi napisać jednego zdania bez popełnienia literówki.

„Moi fani wiedzą” – tłumaczy słynna restauratorka

W ostatnim czasie fani coraz bardziej okazują, że mają dość czytania „bredni”, którymi raczy ich Magda Gessler. Wielu podkreśla, że publikowanie takich wpisów to po prostu brak szacunku do odbiorcy. W końcu restauratorka postanowiła odpowiedzieć na jeden z podobnych komentarzy. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna.

„Proszę siee przyzwyczaić .. lub nie odwiedzać tego profilu .. pisze po nocach nad tsnem@vxrsto e samochodzie moi fani to wiedza ;)?”

Internauci doskonale znają sobie sprawę z tego, że Magda Gessler z pewnością jest bardzo zapracowana i ciężko jej znaleźć trochę więcej czasu na zaangażowanie się w mediach społecznościowych. Jednak odpowiedź restauratorki nie przemówiła do wszystkich, wiele osób uważa jej zachowanie za brak szacunku, ich zdaniem jeżeli sama nie potrafi napisać choć jednego wpisu bez błędów powinna przestać to robić lub wynająć kogoś do korekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *