Niewiarygodna sytuacja w meczu Boca Juniors. Kibice wierzą, że zespół uratował… Diego Maradona (WIDEO)

Do niewiarygodnej sytuacji doszło w meczu argentyńskiego pucharu ligi. Kibice wierzą, że place maczał w tym sam… Diego Maradona.

Boca Juniors, zespół, w którym w przeszłości występował Diego Maradona, mierzył się w rozgrywkach pucharu ligi ze swoim odwiecznym rywalem River Plate. Mecz zakończył się remisem 1-1, choć wcale nie musiało tak być.

W końcówce gry kapitalną sytuację do zdobycia gola mieli zawodnicy River Plate. Podczas ich ataku doszło jednak do dość niespodziewanego zdarzenia, które uchroniło Boca Juniors przed utratą gola będącego gwoździem do trumny.

River Plate przeprowadziło akcję z prawej strony boiska. Gracz wrzucił futbolówkę do środka pola, a ta po drodze odbiła się jeszcze od dwóch piłkarzy Boca Juniors. Następnie doszło jednak do sytuacji, która – jak twierdzą kibice Boca Juniors – była reakcją… Diego Maradony.

Diego Maradona uratował swój zespół? Tak twierdzą kibice

Podczas wspomnianej akcji, już po tym, gdy piłka odbiła się od dwóch graczy Boca Juniors, futbolówka odbiła się od kolejnego zawodnika Boca i poleciała w światło bramki. Bramkarz, który był zdezorientowany całą sytuacją, przepuścił ją między rękami. Wtedy stało się jednak coś dziwnego, tuż przed linią bramkową piłka… zmieniła kierunek lotu. Próbował do niej dopaść gracz River, jednak wtedy zreflektował się golkiper, który naprawił swój wcześniejszy błąd. Zresztą, zobaczcie sami:

Dla fanów Boca Juniors sytuacja jest jednak jasna – palce miał w tym maczać bowiem… sam Diego Maradona. Świadczą o tym liczne wpisy, które internauci publikują w sieci.

Diego Maradona zmarł 25 listopada 2020 roku na zawał serca. Miał 60 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *