Krzysztof Bosak ostro o decyzjach PiS. „Robienie z ludzi idiotów”

Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji, gościł na antenie rozgłośni radiowej TOK FM. Podczas rozmowy odniósł się do kwestii obostrzeń pandemicznych nakładanych przez rząd.

Pandemia wciąż trwa, w związku z czym wciąż obowiązują obostrzenia pandemiczne. Niedawno część z nich została zluzowana, co sprawiło, że m.in. Zakopane przeżyło prawdziwy szturm turystów. Na Krupówkach, centralnym miejskim deptkaku, doszło do wielkiej imprezy z udziałem ogromnej liczby osób. Zgromadzeni nie stosowali się do restrykcji sanitarnych, niekiedy nie mieli nawet maseczek.

Głos ws. wydarzeń zabrał minister zdrowia Adam Niedzielski, który przyznał, że zachowanie Polaków było bardzo nierozsądne. Dodał też, że musimy powstrzymywać się od tego typu zachowań, w przeciwnym razie możemy doprowadzić do trzeciej fali pandemii.

Ostatnio swoje stanowisko ws. obostrzeń przedstawił Krzysztof Bosak. Jeden z liderów Konfederacji użył mocnych słów w stosunku do rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Bosak ostro o PiS. „Robienie z ludzi idiotów”

„Psychozę covidowego stanu wyjątkowego czas najwyższy skończyć” – powiedział Krzysztof Bosak.

„Represjonowanie ludzi, za to że stoją obok siebie, podczas gdy politycy robią to samo i w różnym czasie to dopuszczają, a w innym twierdzą, że to jest śmiercionośne, jest robieniem z ludzi idiotów” – dodał polityk.

Wcześniej Bosak skrytykował PiS twierdząc, że partia Jarosława Kaczyńskiego kompromituje konserwatywne wartości. „Obóz Prawa i Sprawiedliwości kompromituje wartości konserwatywne i zużywa elementy programowe, zamiast je realizować. Mówienie, że jest nam do nich blisko byłoby zaprzeczeniem rzeczywistości” – stwierdził jeden z liderów opozycyjnego ugrupowania.

Zobacz także:

1. Wielka zmiana w „Milionerach”. Widzowie zszokowani po emisji nowego odcinka
2. WOŚP 2021. Niesamowity gest Igi Świątek. Owsiak nie może uwierzyć, co za kwota!
3. Opozycja przedstawiła plan błyskawiczny. „Kaczyński odpowie wyprowadzeniem wojska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *