Grosicki w Pogoni? Te słowa pozbawiły kibiców złudzeń

W poniedziałek media rozpisywały się o potencjalnym transferze Kamila Grosickiego do Pogoni Szczecin. Teraz głos w całej sprawie zabrał prezes klubu Jarosław Mroczek.

W poniedziałek serwis meczyki.pl, piórem Tomasza Włodarczyka, poinformował, że trwają rozmowy ws. przenosin Kamila Grosickiego do Pogoni Szczecin. Była to dość niespodziewana nowina. Wcześniej podawano bowiem, że „Grosikiem” interesuje się Legia Warszawa i to ten transfer wydawał się być bardziej prawdopodobny.

W sieci natychmiast zaroiło się od komentarzy. Cieszyli się również kibice Pogoni, którzy ostrzyli sobie zęby na powrót swojego idola do zespołu. Teraz głos w całej sprawie zabrał prezes szczecińskiego zespołu, Jarosław Mroczek. Jego słowa mogą jednak zasmucić fanów ekstraklasowego klubu.

Grosicki w Pogoni? Koniec złudzeń

O transferze Grosickiego do Pogoni napisały chyba wszystkie media sportowe w Polsce. Nie dziwi więc, że głos w całej sprawie postanowił zabrać włodarz szczecińskiego klubu, Jarosław Mroczek.

Prezes postanowił nie dawać nadziei fanom i postawił sprawę jasno. Przyznał bowiem, że transfer Grosickiego do Pogoni, przynajmniej w tym okienku transferowym, jest wykluczony. „Nie ma tematu transferu Kamila Grosickiego do Pogoni Szczecin w tym okienku transferowym” – powiedział Mroczek.

Wiele wskazuje więc na to, że Grosicki zostanie w West Bromwich Albion. To dla niego bardzo zła wiadomość, ponieważ Polak właściwie nie ma szans na grę w zespole. To z kolei znacząco ogranicza jego szanse na wyjazd na zbliżające się Mistrzostwa Europy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły