Kamil Durczok zapowiada wielki powrót do mediów. Gdzie go zobaczymy?

Zejście z medialnej sceny Kamila Durczoka nie odbyło się bez skandali i kontrowersji. Właściwie, po oskarżeniu o molestowanie pracownic stacji telewizyjnej, sam postanowił odejść. Mimo, że Sąd ostatecznie nie orzekł winy, od tej pory, w życiu dziennikarza pełno było negatywnych wydarzeń. Teraz Durczok zapowiada powrót, ale w nieco innej formie.

Pracę w dziennikarstwie, Kamil Durczok rozpoczął w latach 90-tych i aż do 2017 roku pojawiał się na ekranie. Nie ulega więc wątpliwości, że stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i przez długi czas – lubianych – twarzy w branży. Wizerunek dziennikarza – w poczuciu odbiorców – diametralnie zmienił się po kilku wiadomościach, między innymi o wypadku spowodowanym po spożyciu alkoholu, informacji o chorobie alkoholowej czy też po plotkach na temat konfliktu mężczyzny z żoną.

Jak Internauci komentują zapowiedź powrotu Durczoka?

Zapowiedzi o tym, że Kamil Durczok, planuje powrót do dziennikarstwa, słychać już od dawna. Tym razem jednak wygląda na to, że za niedługi czas faktycznie działalność zostanie wznowiona, ale już nie w telewizji, tylko w Internecie.

Dziś, w mediach społecznościowych, mężczyzna opublikował wymowny post o treści „Dzień Dobry”. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie logo „Durczokracja”. Zaciekawieni Internauci pytali więc, co to oznacza, a Durczok chętnie odpowiadał, że przygotowuje projekt. Potrzebuje jednak jeszcze trochę czasu, ale może już zapewnić, że pojawi się w sieci.

Część obserwatorów Durczoka jest więc ciekawa – w końcu Durczok zdobył niejedną nagrodę, w tym np. Wiktora dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty roku 2004. Niemniej jednak, nie brakuje też negatywnych reakcji – wiele osób nie potrafi wymazać z pamięci kilku zdarzeń z przeszłości mężczyzny. A co Wy myślicie na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *