Kamil Durczok zapowiada wielki powrót do mediów. Gdzie go zobaczymy?

Zejście z medialnej sceny Kamila Durczoka nie odbyło się bez skandali i kontrowersji. Właściwie, po oskarżeniu o molestowanie pracownic stacji telewizyjnej, sam postanowił odejść. Mimo, że Sąd ostatecznie nie orzekł winy, od tej pory, w życiu dziennikarza pełno było negatywnych wydarzeń. Teraz Durczok zapowiada powrót, ale w nieco innej formie.

Pracę w dziennikarstwie, Kamil Durczok rozpoczął w latach 90-tych i aż do 2017 roku pojawiał się na ekranie. Nie ulega więc wątpliwości, że stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i przez długi czas – lubianych – twarzy w branży. Wizerunek dziennikarza – w poczuciu odbiorców – diametralnie zmienił się po kilku wiadomościach, między innymi o wypadku spowodowanym po spożyciu alkoholu, informacji o chorobie alkoholowej czy też po plotkach na temat konfliktu mężczyzny z żoną.

Jak Internauci komentują zapowiedź powrotu Durczoka?

Zapowiedzi o tym, że Kamil Durczok, planuje powrót do dziennikarstwa, słychać już od dawna. Tym razem jednak wygląda na to, że za niedługi czas faktycznie działalność zostanie wznowiona, ale już nie w telewizji, tylko w Internecie.

Dziś, w mediach społecznościowych, mężczyzna opublikował wymowny post o treści „Dzień Dobry”. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie logo „Durczokracja”. Zaciekawieni Internauci pytali więc, co to oznacza, a Durczok chętnie odpowiadał, że przygotowuje projekt. Potrzebuje jednak jeszcze trochę czasu, ale może już zapewnić, że pojawi się w sieci.

Część obserwatorów Durczoka jest więc ciekawa – w końcu Durczok zdobył niejedną nagrodę, w tym np. Wiktora dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty roku 2004. Niemniej jednak, nie brakuje też negatywnych reakcji – wiele osób nie potrafi wymazać z pamięci kilku zdarzeń z przeszłości mężczyzny. A co Wy myślicie na ten temat?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły