Wskaż miejsce i otrzymaj 200 zł. Łatwe pieniądze do zgarnięcia w Warszawie

Stołeczny system rowerów miejskich Nextbike wraca na stołeczne drogi od 1 marca. Po małych perturbacjach związanych ze zmianą operatora, Veturillo pełne sił szykuje się na powrót i jeszcze przez tydzień rozdaje nagrody.

Jeszcze chwilę temu warszawski operator rowerów miejskich nie wiedział, czy poprzedni sezon wynajmu, nie był dla niego ostatnim. Kiedy jesienią wyjaśniło się, że to właśnie Nextbike pozostaje na stołecznych ulicach, właściciel podjął decyzję, która z pewnością spodoba się odbiorcom.

 

Pozostał tylko tydzień 

Od zawsze znalezienie zaginionego roweru z wypożyczalni, było przez Nextbike premiowane. W trakcie trwania sezonu, odstawienie roweru do elektrozamka i poinformowanie o tym fakcie na infolinii, skutkowało doładowaniem konta kwotą 10 zł. Przez najbliższy tydzień liczba pieniędzy została zwiększona 20-krotnie.

Za znaleziony przez kolejne 7 dni rower, użytkownikowi zostanie doładowane konto w kwocie 200 zł. Pieniądze te będzie mógł wykorzystać na przejazdy rowerami miejskimi w nadchodzącym sezonie.

Problemy pandemiczne

Pandemia przyniosła problemy także w obszarze sharingu miejskiego. Firma Nextbike, gdy w skutek obostrzeń zablokowano możliwość wynajmu rowerów, ogłosiła upadłość. Jak się okazało, chwilę potem gdy zaczęto luzować ograniczenia, od razu ją wznowiła.

Wyzwaniem jaki postawił przed firmą 2020 rok był przetarg dotyczący obsługi rowerów w stolicy. Wraz ze swoją ofertą opiewającą na kwotę 14,3 mln zł firma Nextbike został wybrana do obsługi rowerów miejskich w 2021 w Warszawie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *