Paulina Młynarska publicznie uderza w Rozenek-Majdan! Mocny wpis na Facebooku

Paulina Młynarska uderzyła w Małgorzatę Rozenek-Majdan. Jej wpis na Facebooku błyskawicznie rozprzestrzenił się wśród internautów.

Młynarska dołączyła do swojego wpisu screen artykułu z serwisu tvn24.pl. Dotyczy on diety, którą w swoim najnowszym programie stosuje Małgorzata Rozenek-Majdan. „Rozenek-Majdan cudnie chudnie w swoim nowym programie” – czytamy w tytule tekstu.

„Spróbuję to ująć jak się da najdelikatniej, bo ostatnio, co nie powiem to jest awantura i obraza świętości” – rozpoczyna swój wpis Młynarska.

W dalszej części drwi natomiast z nowego programu Rozenek-Majdan i zestawia go z „Perfekcyjną panią domu”. „W nowym programie z udziałem naszej bogini, producenci i niestety producentki posuwają się dalej. Oto bowiem, nasza Egeria przez chwilę zeszła na ziemię i musiała zmierzyć się z biologicznym realem życia w ludzkim ciele kobiety. Urodziła i utyła! Teraz palec wymierza więc w samą siebie: trzeba z tym zrobić porządek! Migiem! Nie można tolerować podtytego, podmęczonego ciała macierzyńskiego z rozstępami i zmarszczką przy ustach! Atrybut magiczny – biała rękawiczka, zostaje chwilowo oddany do dyspozycji lekarza medycyny estetycznej i innych czarodziejów i czarodziejek, którzy pomogą Małgosi powrócić na Olimp doskonałych, nieskazitelnych ciał. I zaczyna się sprzątanie. Robienie porządku z tym ciałem, żeby jak najszybciej odzyskać nad nim kontrolę” – czytamy.

Paulina Młynarska uderza w Rozenek-Majdan

„Budzi się we mnie furia! Życzliwe spojrzenie na kobietę, która niedawno została mamą, której ciało i psychika jeszcze nie przeprocesowały ciąży i porodu, nie polega, do ciężkiej cholery, na zapędzaniu jej do obróbki, do sprawowania kontroli nad ciałem, aby jak najszybciej znowu grzecznie spełniało chore, wyznaczone przez przemysł i media, kompletnie nierealistyczne standardy estetyczne. Niedawno pisałam o tym, że kierowane do kobiet treści nadawane w TV uporczywie utrwalają stereotypy dotyczące płci” – pisze wyraźnie poirytowana Młynarska.

Po chwili dziennikarka zwraca się bezpośrednio do Rozenek-Majdan. „Małgorzato Rozenek, grasz na siebie, a nie na rzecz innych kobiet. Nie namawiasz ich do żadnego „życzliwego spojrzenia na siebie”. Wręcz przeciwnie. To co robisz i jak wyśrubowalaś własny standard wyglądu, wpędza kobiety w kanał kompleksów. Polki i bez tego mają tragiczną samoocenę. Masz, o bogini perfekcyjności, ogromny sukces, mnóstwo kasy, wyglądasz przepięknie. A do tego wiem, że jesteś inteligentną osobą i czasem stać Cię na gest solidarności z kobietami” – podkreśla.

„Dla świadomości czym jest in vitro zrobiłaś więcej niż ktokolwiek inny w polskich mediach. Ale ten Twój program, to w 2021 roku anachronizm. Kobiety odzyskują teraz swoją moc i walczą o należne im miejsce w świecie. Nie, nie jest to miejsce na podium Miss pięknej sylwetki w rok po porodzie. Dziękuję za uwagę” – podsumowuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *