Rafał Trzaskowski odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu. „To jest nieprawdopodobne”

– To jest nieprawdopodobne, jak Jarosław Kaczyński potrafi manipulować – powiedział Rafał Trzaskowski w programie Wirtualnej Polski. W tych słowach odniósł się do słów prezesa PiS z jego ostatniego wywiadu dla „Gazety Polskiej”

Nie milkną echa szczytu Unii Europejskiej, na którym udało się wypracować kompromis w sprawie wiązania wypłat unijnych pieniędzy z przestrzeganiem tzw. praworządności. Między innymi o tym w ostatnich dniach Jarosław Kaczyński mówił w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”.

Rafał Trzaskowski był gościem Michała Wróblewskiego w programie „Tłit” Wirtualnej Polski. Prezydent Warszawy był pytany o ostatni wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla „Gazety Polskiej”.

Rafał Trzaskowski odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu

Wicepremier oraz prezes PiS stwierdził, że „jego formacja jako jedyna jest w stanie w tych skrajnie trudnych i nieuczciwych warunkach bronić interesu Polski”. – Co by było, gdyby na naszym miejscu był rząd Koalicji Obywatelskiej? Zgodziliby się na wszystko – oświadczył Kaczyński.

– To jest nieprawdopodobne, jak Jarosław Kaczyński potrafi manipulować – odparł z kolei Trzaskowski. – Gdyby rządziła Koalicja Obywatelska, byłoby porozumienie w sprawie celu klimatycznego oraz zabezpieczenia dla polskiej gospodarki – zaznaczył.

– Nie marnowalibyśmy czasu na jałowe dysputy, a nikt nie próbowałby nas karać za łamanie praworządności – dodał prezydent Warszawy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły