Policjanci nie dopuścili do tragedii. Mąż z naładowaną bronią czekał na żonę

Dzięki szybkiej interwencji, policjanci nie dopuścili do tragedii. Mąż z naładowaną bronią czekał na swoją żonę pod jej miejscem pracy. Małżonkowie są w trakcie rozwodu. Policjanci na miejscu zabezpieczyli naładowaną strzelbę, z którą mężczyzna przyszedł do żony oraz marihuanę. 38-latek usłyszał zarzuty został tymczasowo aresztowany.

Służba dyżurna jednostki policji została powiadomiona, że pewien mężczyzna może chcieć zrobić krzywdę swoje żonie, z którą jest w trakcie rozwodu. Z informacji wynikało, że 38-latek ma przy sobie broń. Dyżurny zareagował błyskawicznie i skierował na miejsce kryminalnych.

Policjanci musieli jak najszybciej dotrzeć do kobiety. Nie było jej w domu, więc funkcjonariusze pojawili się w miejscu pracy.

– Tam też szybko okazało się, że faktycznie mężczyzna czeka na kobietę w samochodzie. Policjanci zlokalizowali 38-latka i zatrzymali. Pod kurtką miał ukrytą naładowaną strzelbę, dodatkową amunicję. Kryminalni zabezpieczyli też marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnej cel – przekazuje w komunikacie Stołeczna Policja.

Śledczy zgromadzili obszerny materiał dowodowy, przekazali go do prokuratury, tam też doprowadzili zatrzymanego.

Mężczyzna odpowie za groźby, nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz narkotyków. W sądzie zdecydowano o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły