Krzysztof Bosak zaatakował PiS. Szybko został zripostowany

Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji, skrytykował najnowsze zapowiedzi PiS. Jak wiadomo, już 20 marca rządzący mają ogłosić szczegóły „Polskiego Nowego Ładu„. Wolnościowcy sceptycznie patrzą jednak na działania obecnej władzy.

W istocie, niewiele szczegółów przekazano dotychczas na temat „Nowego Ładu”. Jarosław Kaczyński i jego ludzie trzymają Polaków w napięciu do ostatniej chwili. To nie podoba się Krzysztofowi Bosakowi, którego zdaniem – konkrety winno się podawać od razu. 

Krzysztof Bosak krytykuje PiS: ani jednego konkretu

Polityk Konfederacji zareagował wczoraj na publikację Polskiej Agencji Prasowej. Dotyczyła ona zaprezentowanych właśnie 10 głównych haseł „Nowego Ładu”. Jak czytamy, odnoszą się one głównie do spraw zdrowia, rozwoju, rodziny i przedsiębiorczości. 

Autorzy projektu wyraźnie zaznaczyli, że szczegóły przedstawią 20 marca. Jednak Krzysztof Bosak od razu zaatakował inicjatywę. Obwieszczenie skomentował jednym tylko zdaniem: „Ani jednego konkretu”. Niestety, natknął się na niezbyt przyjemną ripostę jednego z młodych polityków. 

Został mu wypomniany… brak wyższego wykształcenia. „A potrafi pan czytać, że 20 marca będzie prezentacja czy na studiach pana nie nauczyli… A przepraszam, nie nauczyli, bo nie ma pan ukończonych żadnych studiów” – wybrzmiał jeden z najpopularniejszych komentarzy pod wpisem Bosaka.

  1. Kaczyński zapowiedział przełom. Zmiany dotkną wszystkich, “Polski Nowy Ład”
  2. Patryk Jaki zapytał dziennikarkę TVN o zapisy Konstytucji. Nagranie stało się hitem sieci
  3. Uważajcie na testy z Biedronki. Bardzo ważne informacje wyciekły do sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *