Ipek z serialu „Promyk nadziei”. Aktorka staje się w Polsce gwiazdą

Przy okazji premiery tureckiego serialu „Promyk nadziei” Polacy interesują się, kto odgrywa w nim główne role. Ipek, czyli żona głównego bohatera, bez wątpienia wzbudzi największe zainteresowanie. Aktorka naprawdę nazywa się Gulsah Aydin. Jaki jest jej wiek? Czy ma Instagram? Mamy jej najnowsze zdjęcia.

[irp posts=”4412″ name=”Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP”]

Promyk nadziei to kolejny serial turecki, jaki wchodzi na antenę TVP2. Ogromny sukces odnosił „Więzień miłości”, którego ostatni odcinek wyemitowany zostanie 18 marca 2021 r. W miejsce uwielbianego przez Polaków serialu pojawi się właśnie „Promyk nadziei”.

Ipek z serialu Promyk nadziei. Prawdziwe nazwisko aktorki, wzrost, wiek, zdjęcia, Instagram

Gulsah Aydin (Gülşah Aydın) od razu wzbudziła zainteresowanie widzów w naszym kraju. Gdy tylko pojawiły się informacje o wykupieniu przez Telewizję Publiczną praw do emisji „Promyka nadziei”. Taki stan rzeczy nie może dziwić, bowiem aktorka odgrywa jedną z głównych ról. 

Ponadto serialowa Ipek jest niezwykle atrakcyjna. Możemy zobaczyć to zarówno podczas emisji serialu, jak i na jej Instagramie. Kobieta urodziła się w 1990 roku i jest wschodzącą gwiazdą show-biznesu w Turcji. Zapewne podobnie jak Hazal Subasi, stanie się supergwiazdą również nad Wisłą. 

Co ciekawe, Gulsah Aydin ma 175 cm wzrostu. Jest to spory wzrost jak na kobietę, zwłaszcza Turczynkę.

Zobacz więcej zdjęć Ipek z „Promyk nadziei” TUTAJ

[irp posts=”4435″ name=”Kinga Duda na odważnym zdjęciu. Mało kto je widział”]