Hołdys skomentował wpis Pomaski. Pisze o „frajerstwie PO-PSL”

Zbigniew Hołdys skomentował wpis posłanki Platformy Obywatelskiej – Agnieszki Pomaski. Muzyk nawiązał do lat rządów PO i PSL-u w kontekście afery Daniela Obajtka – obecnego prezesa Orlenu.

Politycy opozycji dawno nie mieli tak szeroko otwartej drogi do bramki, jeśli mowa o strzelaniu w PiS. Informacje ujawnione przez „Gazetę Wyborczą”, dotyczące m.in. nieruchomości prezesa Orlenu, wywołały ogniste dyskusje. 

Zbigniew Hołdys o „frajerstwie” PO-PSL

Platforma Obywatelska – co oczywiste – wykorzystuje każdy wątek tej afery, by uderzyć w obecny rząd. Dziś między innymi Agnieszka Pomaska przypomniała słowa Daniela Obajtka sprzed niespełna dwóch lat. Mówił on wówczas, że – w przeciwieństwie do poprzedników – on codziennie rano myśli o Orlenie, nie o interesach, jakie mógłby za jego pośrednictwem załatwić. 

„Tytuł, który dla Pana Obajtka wyjątkowo niefortunnie się zestarzał” – napisała Pomaska i zamieściła zrzut ekranu z artykułem sprzed dwóch lat:

Parlamentarzystkę Platformy poprawił Zbigniew Hołdys. Znany muzyk zasugerował, że Daniel Obajtek każdego ranka zastanawiał się raczej, dlaczego jego poprzednicy „nie wiedzieli co zrobić” z takimi wpływami w największym koncernie paliwowym. 

„Powinno być: Jak rano wstaję, to myślę o Orlenie i od razu widzę frajerstwo PO-PSL, które nie wiedziało co z tym zrobić” – skomentował Zbigniew Hołdys.

  1. Kinga Duda na odważnym zdjęciu. Mało kto je widział
  2. Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP
  3. Kaczyński zapowiedział przełom. Zmiany dotkną wszystkich, “Polski Nowy Ład”