Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP

Gülşah Aydın to odtwórczyni jednej z głównych ról w tureckim serialu „Promyk nadziei”. Gra Ipek, żonę Omera (Fatih Ayhan). Jest piękną, 30-letnią kobietą. Czy Polacy obdarzą ją równie wielką sympatią, co Hazal Subasi?

[irp posts=”4406″ name=”Nowy turecki serial w TVP – Promyk nadziei”. Mamy już fragment! (WIDEO)”]

Kolejny serial produkcji tureckiej zmierza, by podbić serca Polaków. Sukces „Więźnia miłości” był ogromy. Przed dwoma laty zaskoczył bodaj nawet samych szefów TVP. Któż bowiem mógłby się wówczas spodziewać, że w szczytowym momencie „Więzień miłości” zgromadzi przed telewizorami nawet 1,4 mln odbiorców? 

Gülşah Aydın – nowa Hazal Subasi, kim jest odtwórczyni roli Ipek w „Promyku nadziei”?

Gülşah Aydın urodziła się w 1990 roku. Aktorka ma 175 centymetrów wzrostu. W serialu „Promyk nadziei” gra Ipek, żonę niesłusznie skazanego Omera. Pisaliśmy już zresztą o tym, o czym jest nowy turecki serial TVP2 – Promyk nadziei. Poniżej przedstawiamy zdjęcia aktorki. Czyżby dla Polaków była to nowa Hazal Subasi? Zdjęcie nr 5 robi szczególne wrażenie.

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Ciekawostką jest, że Gülşah Aydın jest o 6 lat młodsza od wspomnianej Hazal Subasi. Ale chyba nikt nie powiedziałby, że aktorka jest po 30-stce? W Polsce będzie już wkrótce bardzo popularna. Jak już bowiem informowaliśmy, 19 marca 2021 roku nastąpi premiera „Promyka nadziei” w TVP2. Ten turecki serial ma zastąpić inną produkcję znad Bosforu – „Więźnia miłości”. 

Seriale tureckie podbijają serca Polaków

Gdy w 2019 roku Telewizja Polska poinformowała, że będzie emitować turecki serial, wielu pukało się w głowę. Pomysł ten wyśmiewali nawet politycy. Jednak miny zrzedły im bardzo szybko. Spora część widzów premierę serialu „Więzień miłości” obejrzała na przekór, z ciekawości. I ich wciągnęło. 

Rodzimi widzowie do tego stopnia polubili postacie, że zaczęli interesować się nawet ich życiem prywatnym. Największą popularność zyskali w naszym kraju właśnie Subasi, a także Ercan Meric. Przypomnijmy, że w hitowej produkcji wcielił się on w rolę Omera. 

[irp posts=”4403″ name=”Co zamiast Więźnia miłości”? Nowy turecki serial – Promyk nadziei”]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *