Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP

Gülşah Aydın to odtwórczyni jednej z głównych ról w tureckim serialu “Promyk nadziei”. Gra Ipek, żonę Omera (Fatih Ayhan). Jest piękną, 30-letnią kobietą. Czy Polacy obdarzą ją równie wielką sympatią, co Hazal Subasi?

ZOBACZ TAKŻE
Nowy turecki serial w TVP - "Promyk nadziei". Mamy już fragment! (WIDEO)

Kolejny serial produkcji tureckiej zmierza, by podbić serca Polaków. Sukces “Więźnia miłości” był ogromy. Przed dwoma laty zaskoczył bodaj nawet samych szefów TVP. Któż bowiem mógłby się wówczas spodziewać, że w szczytowym momencie “Więzień miłości” zgromadzi przed telewizorami nawet 1,4 mln odbiorców? 

Gülşah Aydın – nowa Hazal Subasi, kim jest odtwórczyni roli Ipek w “Promyku nadziei”?

Gülşah Aydın urodziła się w 1990 roku. Aktorka ma 175 centymetrów wzrostu. W serialu “Promyk nadziei” gra Ipek, żonę niesłusznie skazanego Omera. Pisaliśmy już zresztą o tym, o czym jest nowy turecki serial TVP2 – Promyk nadziei. Poniżej przedstawiamy zdjęcia aktorki. Czyżby dla Polaków była to nowa Hazal Subasi? Zdjęcie nr 5 robi szczególne wrażenie.

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Ciekawostką jest, że Gülşah Aydın jest o 6 lat młodsza od wspomnianej Hazal Subasi. Ale chyba nikt nie powiedziałby, że aktorka jest po 30-stce? W Polsce będzie już wkrótce bardzo popularna. Jak już bowiem informowaliśmy, 19 marca 2021 roku nastąpi premiera “Promyka nadziei” w TVP2. Ten turecki serial ma zastąpić inną produkcję znad Bosforu – “Więźnia miłości”. 

Seriale tureckie podbijają serca Polaków

Gdy w 2019 roku Telewizja Polska poinformowała, że będzie emitować turecki serial, wielu pukało się w głowę. Pomysł ten wyśmiewali nawet politycy. Jednak miny zrzedły im bardzo szybko. Spora część widzów premierę serialu “Więzień miłości” obejrzała na przekór, z ciekawości. I ich wciągnęło. 

Rodzimi widzowie do tego stopnia polubili postacie, że zaczęli interesować się nawet ich życiem prywatnym. Największą popularność zyskali w naszym kraju właśnie Subasi, a także Ercan Meric. Przypomnijmy, że w hitowej produkcji wcielił się on w rolę Omera. 

ZOBACZ TAKŻE
Co zamiast "Więźnia miłości"? Nowy turecki serial - Promyk nadziei

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...