Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP

Gülşah Aydın to odtwórczyni jednej z głównych ról w tureckim serialu „Promyk nadziei”. Gra Ipek, żonę Omera (Fatih Ayhan). Jest piękną, 30-letnią kobietą. Czy Polacy obdarzą ją równie wielką sympatią, co Hazal Subasi?

ZOBACZ TAKŻE
Nowy turecki serial w TVP - "Promyk nadziei". Mamy już fragment! (WIDEO)

Kolejny serial produkcji tureckiej zmierza, by podbić serca Polaków. Sukces „Więźnia miłości” był ogromy. Przed dwoma laty zaskoczył bodaj nawet samych szefów TVP. Któż bowiem mógłby się wówczas spodziewać, że w szczytowym momencie „Więzień miłości” zgromadzi przed telewizorami nawet 1,4 mln odbiorców? 

Gülşah Aydın – nowa Hazal Subasi, kim jest odtwórczyni roli Ipek w „Promyku nadziei”?

Gülşah Aydın urodziła się w 1990 roku. Aktorka ma 175 centymetrów wzrostu. W serialu „Promyk nadziei” gra Ipek, żonę niesłusznie skazanego Omera. Pisaliśmy już zresztą o tym, o czym jest nowy turecki serial TVP2 – Promyk nadziei. Poniżej przedstawiamy zdjęcia aktorki. Czyżby dla Polaków była to nowa Hazal Subasi? Zdjęcie nr 5 robi szczególne wrażenie.

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Ciekawostką jest, że Gülşah Aydın jest o 6 lat młodsza od wspomnianej Hazal Subasi. Ale chyba nikt nie powiedziałby, że aktorka jest po 30-stce? W Polsce będzie już wkrótce bardzo popularna. Jak już bowiem informowaliśmy, 19 marca 2021 roku nastąpi premiera „Promyka nadziei” w TVP2. Ten turecki serial ma zastąpić inną produkcję znad Bosforu – „Więźnia miłości”. 

Seriale tureckie podbijają serca Polaków

Gdy w 2019 roku Telewizja Polska poinformowała, że będzie emitować turecki serial, wielu pukało się w głowę. Pomysł ten wyśmiewali nawet politycy. Jednak miny zrzedły im bardzo szybko. Spora część widzów premierę serialu „Więzień miłości” obejrzała na przekór, z ciekawości. I ich wciągnęło. 

Rodzimi widzowie do tego stopnia polubili postacie, że zaczęli interesować się nawet ich życiem prywatnym. Największą popularność zyskali w naszym kraju właśnie Subasi, a także Ercan Meric. Przypomnijmy, że w hitowej produkcji wcielił się on w rolę Omera. 

ZOBACZ TAKŻE
Co zamiast "Więźnia miłości"? Nowy turecki serial - Promyk nadziei

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły