Ale Tydzień! Promocje Biedronki na poniedziałek 15 marca 2021 r.

Sieć Biedronka przygotowała kolejne, ciekawe promocje. Oferta obowiązywać będzie od poniedziałku 15 marca 2021 r. Większość z promocji obejmuje tylko posiadaczy Karty Moja Biedronka. Szczególnie ciekawie zdaje się być w dziale spożywczym. Oto oferta, którą przygotowało Jeronimo Martins. 

Promocje w Biedronce na poniedziałek 15 marca 2021 r. – Ale Tydzień!

Promocje obejmują w dużej mierze produkty spożywcze i to te należące do najchętniej kupowanych przez Polaków. Jako pierwsze po wejściu w kartę „Ale Tydzień!” na stronie biedronka.pl w oczy rzucają się czekolady z orzechami MAGNETIC.

Przecena dotyczy wszystkich smaków, które można mieszać dowolnie. Wystarczy kupić jedną sztukę, by drugą otrzymać za symboliczną złotówkę. Co jeszcze w poniedziałek 15 marca 2021 r. kupimy w Biedronce z korzyścią? 

Biedronka promocje poniedziałek 15 marca 2021

Hity wśród produktów spożywczych i chemii

Drugie miejsce na liście produktów promowanych w ramach akcji promocyjnej „Ale Tydzień” zajmuje Masło Ekstra marki własnej „Mleczna Dolina”. Standardowa cena to 4,49 zł za opakowanie. Jeśli natomiast kupimy trzy, trzecie dostaniemy ze zniżką 33%. Sieć Biedronka nadmienia jednak, ze limit na jedną Kartę Moja Biedronka to 3 opakowania. 

Jeronimo Martins

Kolejna promocja, którą wybraliśmy, dotyczy pakowanych wędlin (m.in. salami oraz parówek) marki Kraina Wędlin. Tutaj Jeronimo Martins także daje możliwość mieszania różnych produktów i trzeci daje gratis. Kolejne promocje obowiązujące od poniedziałku 15 marca 2021 pojawiają się też w dziale chemicznym. 

Jeronimo Martins Biedronka promocje

W chemii przeceniono między innymi proszek VIZIR 5,85 kg. Tak duże opakowanie możena kupić za 33,99 złotych. Ten produkt został jednak przeceniony o zaledwie 4 złote. Przypominamy, że opisywane oferty obowiązują w sieci sklepów Biedronka do soboty 27 marca.