Ale Tydzień! Promocje Biedronki na poniedziałek 15 marca 2021 r.

Sieć Biedronka przygotowała kolejne, ciekawe promocje. Oferta obowiązywać będzie od poniedziałku 15 marca 2021 r. Większość z promocji obejmuje tylko posiadaczy Karty Moja Biedronka. Szczególnie ciekawie zdaje się być w dziale spożywczym. Oto oferta, którą przygotowało Jeronimo Martins. 

Promocje w Biedronce na poniedziałek 15 marca 2021 r. – Ale Tydzień!

Promocje obejmują w dużej mierze produkty spożywcze i to te należące do najchętniej kupowanych przez Polaków. Jako pierwsze po wejściu w kartę “Ale Tydzień!” na stronie biedronka.pl w oczy rzucają się czekolady z orzechami MAGNETIC.

Przecena dotyczy wszystkich smaków, które można mieszać dowolnie. Wystarczy kupić jedną sztukę, by drugą otrzymać za symboliczną złotówkę. Co jeszcze w poniedziałek 15 marca 2021 r. kupimy w Biedronce z korzyścią? 

ZOBACZ TAKŻE
Bezzasadne zamknięcie salonów fryzjerskich? "Ta wypowiedź to hit"

Biedronka promocje poniedziałek 15 marca 2021

Hity wśród produktów spożywczych i chemii

Drugie miejsce na liście produktów promowanych w ramach akcji promocyjnej “Ale Tydzień” zajmuje Masło Ekstra marki własnej “Mleczna Dolina”. Standardowa cena to 4,49 zł za opakowanie. Jeśli natomiast kupimy trzy, trzecie dostaniemy ze zniżką 33%. Sieć Biedronka nadmienia jednak, ze limit na jedną Kartę Moja Biedronka to 3 opakowania. 

ZOBACZ TAKŻE
Emeryci dostaną dodatkowe przelewy. Pieniądze już trafiają na konta

Jeronimo Martins

Kolejna promocja, którą wybraliśmy, dotyczy pakowanych wędlin (m.in. salami oraz parówek) marki Kraina Wędlin. Tutaj Jeronimo Martins także daje możliwość mieszania różnych produktów i trzeci daje gratis. Kolejne promocje obowiązujące od poniedziałku 15 marca 2021 pojawiają się też w dziale chemicznym. 

Jeronimo Martins Biedronka promocje

W chemii przeceniono między innymi proszek VIZIR 5,85 kg. Tak duże opakowanie możena kupić za 33,99 złotych. Ten produkt został jednak przeceniony o zaledwie 4 złote. Przypominamy, że opisywane oferty obowiązują w sieci sklepów Biedronka do soboty 27 marca. 

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...