Ale Tydzień! Promocje Biedronki na poniedziałek 15 marca 2021 r.

Sieć Biedronka przygotowała kolejne, ciekawe promocje. Oferta obowiązywać będzie od poniedziałku 15 marca 2021 r. Większość z promocji obejmuje tylko posiadaczy Karty Moja Biedronka. Szczególnie ciekawie zdaje się być w dziale spożywczym. Oto oferta, którą przygotowało Jeronimo Martins. 

Promocje w Biedronce na poniedziałek 15 marca 2021 r. – Ale Tydzień!

Promocje obejmują w dużej mierze produkty spożywcze i to te należące do najchętniej kupowanych przez Polaków. Jako pierwsze po wejściu w kartę „Ale Tydzień!” na stronie biedronka.pl w oczy rzucają się czekolady z orzechami MAGNETIC.

Przecena dotyczy wszystkich smaków, które można mieszać dowolnie. Wystarczy kupić jedną sztukę, by drugą otrzymać za symboliczną złotówkę. Co jeszcze w poniedziałek 15 marca 2021 r. kupimy w Biedronce z korzyścią? 

Biedronka promocje poniedziałek 15 marca 2021

Hity wśród produktów spożywczych i chemii

Drugie miejsce na liście produktów promowanych w ramach akcji promocyjnej „Ale Tydzień” zajmuje Masło Ekstra marki własnej „Mleczna Dolina”. Standardowa cena to 4,49 zł za opakowanie. Jeśli natomiast kupimy trzy, trzecie dostaniemy ze zniżką 33%. Sieć Biedronka nadmienia jednak, ze limit na jedną Kartę Moja Biedronka to 3 opakowania. 

Jeronimo Martins

Kolejna promocja, którą wybraliśmy, dotyczy pakowanych wędlin (m.in. salami oraz parówek) marki Kraina Wędlin. Tutaj Jeronimo Martins także daje możliwość mieszania różnych produktów i trzeci daje gratis. Kolejne promocje obowiązujące od poniedziałku 15 marca 2021 pojawiają się też w dziale chemicznym. 

Jeronimo Martins Biedronka promocje

W chemii przeceniono między innymi proszek VIZIR 5,85 kg. Tak duże opakowanie możena kupić za 33,99 złotych. Ten produkt został jednak przeceniony o zaledwie 4 złote. Przypominamy, że opisywane oferty obowiązują w sieci sklepów Biedronka do soboty 27 marca. 

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły