Stanowski przed walką spotkał się z Taxi Złotówą. Zdradził, co mu powiedział

Krzysztof Stanowski skomentował porażkę Marcina Najmana ze szczecińskim taksówkarzem, Szymonem Wrześniem. Taxi Złotówa pokonał bowiem bardziej doświadczonego rywala podczas gali MMA-VIP.

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Marcin Najman przegrał podczas organizowanej przez siebie gali z Szymonem Wrześniem, znanym szerzej jako Taxi Złotówa. Bardziej doświadczony rywal nie wytrzymał ciosów taksówkarza i w drugiej rundzie sędzia musiał przerwać pojedynek.

Po walce Marcin Najman zapowiedział, że więcej do ringu nie wyjdzie. „Tak, tak, ja zapowiedziałem już przed tą walką, że ona jest naprawdę moją ostatnią walką. Weźcie pod uwagę, że ja kończę 42 lata za miesiąc. Przeciągnąłem tę moją karierę i tak bardzo długo” – powiedział.

„Całkiem fajnie mi się walczyło w tej pierwszej rundzie natomiast wieku się nie oszuka, nie oszuka się tego, że 24 lata to robiłem. Dziś nawet nie potrafię szczelnie trzymać tej gardy (…) natomiast to absolutnie nie umniejsza zwycięstwa Szymonowi, ponieważ przygotował się świetnie” – dodał.

Porażkę Najmana skomentował Krzysztof Stanowski, do niedawna jeden z największych antagonistów zawodnika.

Stanowski spotkał się z Taxi Złotówą

Stanowski i Najman przez kilka tygodni wymieniali się „uprzejmościami” w social media. Ostatnio panowie pogodzili się i zakopali wojenny topór. Pomimo tego popularny „Stano” postanowił skomentować ostatnią walkę Najmana.

Dziennikarz przyznał, że jakiś czas temu spotkał się z Szymonem Wrześniem. „Najman przegrał? Spotkałem się z Taxi Złotówą ze 3-4 tygodnie temu. Niższy ode mnie, grzeczny chłopak. Mówię mu: – No jednak nie masz szans, sorry” – pisze Stanowski na Twitterze.

„No bo jak, taksówkarz na kogoś, kto całe życie ćwiczy i jest duuużo większy? Życie nie przestaje zaskakiwać. Gratulacje” – dodał współtwórca Kanału Sportowego.

źródło: Twitter

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły