Radosław Sikorski znów atakuje prezesa PiS. „Chce pokazać, że ma dużego”

W niedzielę w Warszawie odbył się kolejny protest Strajku Kobiet. Protestujący w pewnym momencie postanowili przenieść się na Żoliborz, pod dom prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. To wydarzenie postanowił skomentować na Twitterze Radosław Sikorski.

W niedzielę w Warszawie odbywa się kolejna fala protestów proaborcyjnych. Do manifestacji Strajku Kobiet dołączyli też przedsiębiorcy. Ze względu na obowiązujące restrykcje związane z koronawirusem, protesty są nielegalne. Uczestnicy z centrum miasta skierowali się na Żoliborz, gdzie mieszka wicepremier Jarosław Kaczyński.

Jak poinformowała na Twitterze stołeczna policja, na skrzyżowaniu ulic Zajączka i Mickiewicza grupa protestujących zaatakowała funkcjonariuszy: „Na miejsce skierowano pododdział zwarty. Sytuacja została opanowana. Trwają czynności w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej policjanta”.

Ten fakt postanowił skomentować Marek Sawicki. Był on zdziwiony, że dom Jarosława Kaczyńskiego jest tak mocno ochraniany przez policję.

„Negocjacje w Brukseli, depozyty w bankach, bursztynowa komnata, skarb Inków, …, co lub kto wymaga tak wielkiej ochrony ?. Czyżby suwerenność była zagrożona, a może ZZ przypuścił ostateczny atak na tych, którzy dogadali się z Niemcami.,,weto albo śmierć” się dzieje?” – w ten sposób Marek Sawicki z PSL skomentował fakt, ze dom Jarosława Kaczyńskiego jest chroniony przez policję.

Ten wpis, w dość niewybredny, a niektórzy powiedzą nawet, że w wulgarny sposób, podał dalej były szef MSZ Radosław Sikorski. Oczywiście dodał kilka słów od siebie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły