Peja nie wytrzymał i zbeształ internautkę. Nazwał ją “amebą” i “pustakiem”

Ryszard Andrzejewski, znany szerzej jako Peja, pokłócił się z jedną z internautek. Raper, w dyskusji na swoim profilu społecznościowym, wdał się w ostrą wymianę zdań.

Niedawno media obiegła informacja, że Peja, jeden z najbardziej znanych polskich raperów, zachorował na koronawirusa. Muzyk przyznał, że początkowo stracił węch i smak, a następnie pojawiały się inne objawy.

Andrzejewski podkreślił, że to, co działo się w tym czasie było mu bardzo ciężko. “Jakby nie było 14 dni wyjęte z życia. Wczoraj złożyłem kilka zwrotek jednak z nagraniami trzeba będzie zaczekać. Czuję się trochę wyczerpany ale ku pokrzepieniu zjawiają się goście, których piękne cegiełki uszlachetniają projekt Ricardo. Miłego dnia kochani!” – napisał Peja.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Jedna z internautek nieco zbagatelizowała chorobę, a Peja nie wytrzymał. Odpowiedział jej w bardzo ostrych słowach.

Peja zbeształ internautkę

Po tym wpisie Peja mocno odpowiedział internautce. Rapera poniosło, ponieważ nazwał kobietę “amebą”.

“Gosia miałaś kiedyś grypę, że piszesz zwykła grypa? Grypa to choroba, która rozpi*rdala człowieka w drobny mak – jak można pisać o grypie, że to coś zwykłego? Ja prdl jak ktoś definiuje przeziębienie jako grypę to gratuluję – od razu wiadomo, że nigdy nie przechodził i nie ma pojęcia, po drugie k*rwa Covid to nie grypa amebo więc jednak zacznę panikować gdy takie k*rwa Gosie samosie diagnozują społeczeństwo gówno wiedząc na ten temat zwłaszcza, że każdy przechodzi to inaczej czytaj w sposób indywidualny pustaku!” – napisał Peja.

Na tym jednak raper nie poprzestał. Niedługo później zmieścił bowiem kolejny wpis. “Miałem grypę może 1-2 razy w życiu. I nikt mi nie powie że to jest jakaś zwykła lekka choroba. Teraz nie zachorowałem na grypę i jak wiele osób raczej o siebie dbałem a po drugie to o wiele gorsze niż cokolwiek przechodziłem na przestrzeni ostatnich lat. Więc kiedy czytam po raz enty od roku czasu durne komentarze to w końcu aktualnie po przebytej chorobie 14 dniach leżenia trupem mogę a wręcz mam prawo się k***a zapalić i pocisnąć” – wytłumaczył raper w kolejnym wpisie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...