Peja nie wytrzymał i zbeształ internautkę. Nazwał ją „amebą” i „pustakiem”

Ryszard Andrzejewski, znany szerzej jako Peja, pokłócił się z jedną z internautek. Raper, w dyskusji na swoim profilu społecznościowym, wdał się w ostrą wymianę zdań.

Niedawno media obiegła informacja, że Peja, jeden z najbardziej znanych polskich raperów, zachorował na koronawirusa. Muzyk przyznał, że początkowo stracił węch i smak, a następnie pojawiały się inne objawy.

Andrzejewski podkreślił, że to, co działo się w tym czasie było mu bardzo ciężko. „Jakby nie było 14 dni wyjęte z życia. Wczoraj złożyłem kilka zwrotek jednak z nagraniami trzeba będzie zaczekać. Czuję się trochę wyczerpany ale ku pokrzepieniu zjawiają się goście, których piękne cegiełki uszlachetniają projekt Ricardo. Miłego dnia kochani!” – napisał Peja.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Jedna z internautek nieco zbagatelizowała chorobę, a Peja nie wytrzymał. Odpowiedział jej w bardzo ostrych słowach.

Peja zbeształ internautkę

Po tym wpisie Peja mocno odpowiedział internautce. Rapera poniosło, ponieważ nazwał kobietę „amebą”.

„Gosia miałaś kiedyś grypę, że piszesz zwykła grypa? Grypa to choroba, która rozpi*rdala człowieka w drobny mak – jak można pisać o grypie, że to coś zwykłego? Ja prdl jak ktoś definiuje przeziębienie jako grypę to gratuluję – od razu wiadomo, że nigdy nie przechodził i nie ma pojęcia, po drugie k*rwa Covid to nie grypa amebo więc jednak zacznę panikować gdy takie k*rwa Gosie samosie diagnozują społeczeństwo gówno wiedząc na ten temat zwłaszcza, że każdy przechodzi to inaczej czytaj w sposób indywidualny pustaku!” – napisał Peja.

Na tym jednak raper nie poprzestał. Niedługo później zmieścił bowiem kolejny wpis. „Miałem grypę może 1-2 razy w życiu. I nikt mi nie powie że to jest jakaś zwykła lekka choroba. Teraz nie zachorowałem na grypę i jak wiele osób raczej o siebie dbałem a po drugie to o wiele gorsze niż cokolwiek przechodziłem na przestrzeni ostatnich lat. Więc kiedy czytam po raz enty od roku czasu durne komentarze to w końcu aktualnie po przebytej chorobie 14 dniach leżenia trupem mogę a wręcz mam prawo się k***a zapalić i pocisnąć” – wytłumaczył raper w kolejnym wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *