Arkadiusz Milik podbudowany. Wspaniałe słowa kolegi z zespołu

Florian Thauvin, zawodnik Olympique Marsylia, nie może się nachwalić Arkadiusza Milika. Francuz jest zachwycony umiejętnościami swojego klubowego kolegi.

Arkadiusz Milik wszedł do zespołu OM „z buta”. Zawodnik reprezentacji Polski radzi sobie bardzo dobrze. Gorzej wiedzie się jednak drużynie, która notuje fatalne wyniki, a kibice mają do piłkarzy coraz mniej cierpliwości.

W Polaku pokładane są wielkie nadzieje, o czym świadczy wypowiedź jednego z graczy OM. Florian Thauvin, bo o nim mowa, nie może się nachwalić naszego rodaka. Niedawno opisał go we wspaniały sposób.

Thauvin powiedział wprost, że gra z napastnikiem tej klasy, co Arkadiusz Milik to wielka przyjemność i… ułatwienie sobie życia.

Thauvin chwali Milika

„Gra z atakującym tej klasy zdecydowanie ułatwia życie. Milik jest świetnym napastnikiem i dopiero wraca do pełnej dyspozycji” – powiedział Francuz. „Jak uda mu się złapać rytm meczowy to będzie jeszcze lepszy” – dodał gwiazdor klubu występującego w Ligue 1.

Thauvin odniósł się również do swojej sytuacji w klubie. Zawodnikowi wygasa bowiem umowa z zespołem. Obecna obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Co ciekawe, nie wiadomo czy gwiazdor pozostanie w drużynie. Jak sam przyznaje wpływ na to ma to, co dzieje się w klubie, a także wokół niego. Podkreśla, że ne podjął jeszcze decyzji dotyczącej ewentualnego przedłużenia kontraktu.

„To bardzo ciężki temat. W ostatnich tygodniach w klubie wydarzyły się ważniejsze rzeczy i dużo zmian. Nie był to dla nas łatwy okres. Nie mam pojęcia, co do mojej przyszłości. Zawsze miałem bardzo dobre relacje z Pablem Longorią” – powiedział zawodnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *